Оголошення про здійснення виплат вкладникам ПАТ "УкрбізнесБанк" за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 31 березня 2015 року включно

З 10 квітня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС БАНК" (далі - ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК") здійснює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 31 березня 2015 року включно, а також продовжуються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися через установи ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ" (далі - ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ").

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ" з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК".

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 31 березня 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" - www.ubb.com.uaта у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК": 0 800- 600- 400;

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108, 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ": 0 800-30-40-40.