Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК"

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 23 квітня 2015 р. № 87, "Про початок процедури ліквідації ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку", Фонд з 30 квітня 2015 р. розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" з 30 квітня 2015 р. до 15 червня 2015 р. включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду АТ "УКРСИББАНК".

Відшкодування вкладникам ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК", які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду в період з 24 квітня 2015 р. до 8 червня 2015 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до АТ "УКРСИББАНК" та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Довідкова інформація за телефонами:

"Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб": 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

Інформаційна служба ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК": 0 800 600-400.

Інформаційний центр АТ "УКРСИББАНК": 0 800 505-800.