Фонд запрошує ринок вивчити кредити юрособи, що входить у рейтинг ТОП-20 кондитерських компаній країни, для визначення їх ціни

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на аукціон кредити юридичної особи, що перебувають на балансі ПАТ «Укрбізнесбанк». Позичальник веде активну господарську діяльність і входить у ТОП-20 кондитерських компаній України. У рамках передпродажної підготовки з метою попередньої оцінки лотів Фонд запрошує усіх потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості активів.

Компанія-боржник активно виробляє цілий спектр кондитерської продукції. Крім того, в асортименті боржника – насіння соняшника смажене та олія соняшникова. Виробництво високоякісної продукції здійснюється на сучасному обладнані із збереженням оригінальної рецептури та використання натуральних інгредієнтів. Завдяки розгалуженій мережі реалізації, компанія є одним із лідерів свого сегменту ринку. Виготовлена продукція експортується до країн СНГ, Європи та США.

Фонд планує виставити на торги одним лотом права вимоги одразу за двома кредитами позичальника. Загальна заборгованість за договорами складає 99,82 млн грн. При цьому у заставі банку – обладнання фабрики для випуску продукції, нежитлові будівлі промислового призначення, площею 11 184,6 м2, товари в обігу та 22 вантажні автомобілі.

Стислу презентацію активів із описом застави, структур угод, інформацією про позичальників можна переглянути за посиланням.  

Отримати більш детальну інформацію про активи, шляхом доступу до кімнати даних, можна після підписання стандартного договору конфіденційності з відповідним банком (представник ПАТ «Укрбізнесбанк» – Євген Деньга (050312 85 66), представник Фонду -  Євген Гарбар (099740 74 77).

Індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу garbar@fg.gov.ua до 3 жовтня 2016 року.