ПАТ «КБ «Володимирський»

Фонд завершив виплати коштів вкладникам ПАТ "Комерційний банк "Володимирський", по якому сплив трирічний строк з дня настання недоступності вкладів

У зв’язку з завершенням трирічного строку з дня настання недоступності вкладів у ПАТ "Комерційний банк "Володимирський", ліквідація якого розпочалась з 31 серпня 2011 року та проводилась відповідно до законодавства, що діяло до набрання чинності Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", Фонд завершив виплати коштів вкладникам даного банку.

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ «КБ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ»

19 квітня 2013 року набрало чинності рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  (далі – Фонд) від 07.03.2013 № 15 «Щодо строків звернення вкладників», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2013 року за №   538/23070. Даним рішенням виконавча дирекція Фонду установила, що вкладники банків, які перебувають у стадії ліквідації та для яких процедура ліквідації здійснюється відповідно до законодавства, що діяло до набрання чинності Законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», мають право звертатися до Фонду за отриманням відшкодування коштів за вкладами протягом 3-х років з дня настання недоступності вкладів.

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ "Комерційний банк "Володимирський"!

У зв’язку з розміщенням ПАТ "А-Банк" оголошення з посиланням на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) про прийняття банком особистих звернень вкладників та відповідних документів, у тому числі і нотаріально завірених, необхідних для здійснення Фондом відшкодувань вкладникам ПАТ "Комерційний банк "Володимирський", а також отриманням численних звернень вкладників ПАТ "Комерційний банк "Володимирський" Фонд вважає за необхідне повідомити наступне.

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ «КБ «Володимирський»

Відшкодування гарантованої суми вкладникам Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк „Володимирський“ здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних звернень до Фонду через філії та відділення банків-агентів Фонду: ПАТ «КБ „ХРЕЩАТИК“, ПАТ «Ерсте Банк“, ПАТ “ІМЕКСБАНК».

Детальніше...

Служба безпеки України повідомила Фонд, що Генеральна прокуратура України визначила за Службою безпеки України підслідність злочину у кримінальній справі

Служба безпеки України повідомила Фонд, що Генеральна прокуратура України визначила за Службою безпеки України підслідність злочину у кримінальній справі, в рамках якої було винесено постанову щодо заборони на відчуження коштів з рахунку Фонду для виплат відшкодування вкладникам ПАТ КБ "Володимирський", що знаходилась в провадженні МВС України.

Детальніше...

На виконання постанови про приєднання до кримінальної справи речових доказів та заборону їх відчуження від 18.11.2011

На виконання постанови про приєднання до кримінальної справи речових доказів та заборону їх відчуження від 18.11.2011, винесеної начальником відділу Головного слідчого управління МВС України за фактом порушення кримінальної справи, Фонд зобов’язаний призупинити здійснення виплат відшкодувань вкладникам АТ "КБ "Володимирський" до моменту відкликання зазначеної постанови.

Детальніше...

На вимогу Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України за фактом розслідування кримінальної справи

На вимогу Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України за фактом розслідування кримінальної справи, виконавча дирекція Фонду прийняла рішення, тимчасово, по 21.11.2011 р., призупинити виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам ПАТ "КБ Володимирський". У зв’язку з цим, про дату початку виплат вкладникам зазначеного банку буде повідомлено додатково.

Фонд здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Володимирський" з 26 жовтня по 30 листопада 2011 року

Фонд здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Володимирський" з 26 жовтня по 30 листопада 2011 року через філії та відділення банку-агенту Фонду ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ХРЕЩАТИК".

Детальніше...

На вимогу Головного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Департаменту кримінальної міліції Міністерства внутрішніх справ України

На вимогу Головного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Департаменту кримінальної міліції Міністерства внутрішніх справ України Фондом тимчасово, до 28.10.2011, зупинено виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам ПАТ "КБ Володимирський". У зв’язку з цим, про дату початку виплат вкладникам зазначеного банку буде повідомлено додатково.

На вимогу Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України Фондом

На вимогу Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України Фондом тимчасово, по 07.11.2011, зупинено виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам ПАТ "КБ Володимирський". У зв’язку з цим, про дату початку виплат вкладникам зазначеного банку буде повідомлено додатково.