ВАТ «Європейський банк розвитку та заощаджень»

До уваги вкладників ВАТ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»

Постановою Правління Національного банку України  від 22.02.2008 №39  було  прийнято  рішення про  відкликання банківської ліцензії та ліквідацію з 25.02.2008 Відкритого акціонерного товариства «Європейський банк розвитку та заощаджень».

Детальніше...

У зв’язку з закінченням 27.02.2011 року строку позовної давності по зверненнях вкладників ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень"

У зв’язку з закінченням 27.02.2011 року строку позовної давності по зверненнях вкладників ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень", Фондом завершено виплати гарантованої суми за вкладами. В ході виплат за отриманням коштів звернулося 13 596 вкладники (41,7%), яким виплачено 264,6 млн. грн. або 99,4% від загальної суми відшкодування.

Відповідно до Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб" 25 лютого 2011 року закінчується строк позовної давності за зверненнями вкладників ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень"

Відповідно до Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб" 25 лютого 2011 року закінчується строк позовної давності за зверненнями вкладників ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень", процедура ліквідації якого розпочалась з 25 лютого 2008 року.

23 травня 2008 року закінчився термін виплат гарантованої суми відшкодування вкладникам Відкритого акціонерного товариства "Європейський банк розвитку та заощаджень"

23 травня 2008 року закінчився термін виплат гарантованої суми відшкодування вкладникам Відкритого акціонерного товариства "Європейський банк розвитку та заощаджень" через банки - агенти Фонду АКБ "ПРАВЕКС-БАНК", ПриватБанк, ТОВ "Укрпромбанк", Промінвестбанк, ВАТ "Сведбанк" за Реєстром одержувачів сум відшкодувань.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплачуватиме вкладникам ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень"

У зв’язку з відкликанням банківської ліцензії та ліквідацією ВАТ "Європейський банк розвитку та заощаджень" Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплачуватиме вкладникам цього банку гарантовану суму відшкодування, що складає загальну суму усіх вкладів на одного вкладника, включаючи відсотки на день настання недоступності вкладів, але не більше 50 000 грн.

Детальніше...

Виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам Відкритого акціонерного товариства "Європейський банк розвитку та заощаджень"

Виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам Відкритого акціонерного товариства "Європейський банк розвитку та заощаджень"

Виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам Відкритого акціонерного товариства "Європейський банк розвитку та заощаджень" здійснюються з 17 квітня до 23 травня 2008 р. через установи п’яти банків-агентів Фонду.

Детальніше...