Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє

Станом на 15 травня 2002 року кількість банків - учасників Фонду становить 146.
Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом, станом на 1 травня 2002 року, складає 87,9млн.грн., в тому числі інвестовано в державні цінні папери (ОВДП) - 82,3млн.грн.

1 травня 2002 року припинилися виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам АК АПБ "Україна" через відділення ВАТ "Державний ощадний банк України".
Станом на 1 травня 2002 року до сформованих Фондом реєстрів включено 974 293 вкладника на загальну суму відшкодування 36,8 млн.грн.
Фактично виплачено вкладникам 31,67 млн. грн., що складає 86,1% від перерахованої Ощадбанку суми.

Вкладники, які не встигли отримати відшкодування до 1 травня 2002року через установи Ощадного банку України можуть звертатись до Фонду протягом трьох років з дня настання недоступності вкладів, згідно з чинним законодавством.

Виплати гарантованих сум відшкодування після 1 травня 2002року будуть здійснюватись шляхом проведення переказу коштів за місцем проживання.
Для отримання переказу вкладникам потрібно надіслати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заяву, копію паспорту (сторінки, що містять прізвище, ім’я, по батькові, інформацію про дату видачі, орган, що видав паспорт, місце проживання) та копію довідки державної податкової служби про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Служба зв’язків з громадськістю