КАБ «Слов'янський»

До уваги вкладників КАБ «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ»

Постановою Правління Національного банку України за № 9 від 11.01.2001 було прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію з 11 січня 2001 року Комерційного акціонерного банку «Слов’янський» (м. Запоріжжя).

Детальніше...

Фонд відновлює виплати відшкодувань вкладникам КАБ "Слав’янський"

Як уже повідомлялося, філіями Промінвестбанку України з 14 лютого поточного року здійснювались виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам КАБ "Слов’янський" за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...

Виплати відшкодувань вкладникам банку "Слов’янський" проводяться філіями Промінвестбанку

Як уже повідомлялося Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам банку "Слов’янський" за рахунок коштів Фонду проводяться філіями Промінвестбанку з 14 лютого до 16 квітня поточного року у містах розташування філій банку "Слов’янський" (м. Запоріжжя, м. Кривий Ріг, м. Маріуполь, м. Сімферополь). Крім того, поштовими переказами Фонд здійснює виплати відшкодувань вкладникам, які проживають в населених пунктах, розташованих далеко від пунктів виплат.

Детальніше...

Рішення про ліквідацію комерційного акціонерного банку "Слов’янський"

В зв’язку з прийнятим рішення про ліквідацію комерційного акціонерного банку "Слов’янський", Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє, що банком-агентом з виплати фізичним особам гарантованих сум відшкодувань за вкладами визначено Український акціонерний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк).

Детальніше...