ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Паламарчук Віталій Віталійович
Термін здійснення ліквідації банку 12.06.2015 - 11.06.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 13.02.2015 - 11.06.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» №107 (6111) 18.06.2015
Адреса для листування та прийому громадян вул. Лютеранська, буд. 9/9, кв. 5-а, м.Київ, 01001
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00 год.
Контактний номер телефону банку (044) 201-69-20
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЕНЕРГОБАНК» (далі – ПАТ «ЕНЕРГОБАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 16 травня 2019 року № 1209 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» строком на один рік з 12 червня 2019 року до 11 червня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 24 травня 2018 року № 1451 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» строком на один рік з 12 червня 2018 року до 11 червня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

З 16 квітня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ІЗ ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» 15,7 МЛН ДОЛ США ВИВЕДЕНО ЧЕРЕЗ РАХУНОК У BANK FRICK & СО, А ЛІКВІДНУ НЕРУХОМІСТЬ – ЧЕРЕЗ НЕЗАКОННЕ ОБТЯЖЕННЯ НА КОРИСТЬ ШЕСТИ КЛІЄНТІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Energobank Asset 1Проведення фіктивних операцій кредитування під цінні папери підконтрольних власникам підприємств, виведення коштів через кореспондентський рахунок в Bank Frick & Со (Ліхтенштейн), неправомірне обтяження на користь окремих клієнтів належного банку значного за вартістю нерухомого майна – маніпуляції з активами, що проводилися власниками і керівниками ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» у той час, коли його фінансовий стан загрожував інтересам вкладників та кредиторів.

Детальніше...

Діючий оздоровчо-відпочинковий котеджний комплекс у Татарові (Карпати) виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

13 червня уперше у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу діючого оздоровчо-відпочинкового комплексу в Українських Карпатах – у с. Татарів Івано-Франківської області. Актив, що перебуває на балансі ПАТ «Енергобанк», виставляється на торги із початковою ціною реалізації 14,02 млн грн.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2228 від 31 травня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «ЕНЕРГОБАНК».

Детальніше...

Кредит компанії-виробника відеокліпів із обладнанням у заставі – виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

31 травня уперше в системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом компанії, що працює у сфері виробництва телевізійних рекламних роликів та музичних відеокліпів. Актив перебуває на балансі ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» і виставляється на торги із початковою ціною реалізації 1,41 млн грн.

Детальніше...