ПАТ «Банк «Київська Русь»

ПІБ уповноваженої особи Біла Ірина Володимирівна
Термін здійснення ліквідації банку 17.07.2015 - 16.07.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 20.03.2015 - 16.07.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 131 (6135) від 23.07.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Хорива, 11-А, м. Київ, 04071
Графік прийому вкладників кожного четверга  з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 379-17-93
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ»

З 30 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій у справі про неправомірність ліквідації банку «Київська Русь» - справу відправлено на новий розгляд до апеляційної інстанції

ПРЕС-РЕЛІЗ

Другого листопада 2018 року Верховний Суд прийняв постанову у справі щодо правомірності прийняття рішення про виведення з ринку ПАТ «Банк «Київська Русь», якою частково задовольнив заяву Національного банку України про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 08 червня 2017 року. Тим самим скасовано постанови Київського апеляційного адміністративного суду та Вищого адміністративного суду України від 08 червня 2017 року, якими на вимогу мажоритарного акціонера банку були визнані протиправними постанови НБУ про визнання неплатоспроможним та ліквідацію ПАТ «Банк «Київська Русь». Саму ж справу (№ 826/22323/15) передано на новий розгляд до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Детальніше...

ФГВФО добився поновлення кримінального провадження у справі про банкрутство, яким позичальнику ПАТ «Банк «Київська Русь» фактично списується кредит на суму понад 230 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Недобросовісний позичальник ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ»  - ТОВ «ФІРМА «ГЕТЬМАН» за допомогою суду намагається уникнути виконання своїх зобов’язань перед банком, шляхом списання майже 230 млн грн боргу через процедуру банкрутства. Існують підстави стверджувати, що банкрутство, ініційоване самими ж власниками, від початку було спланованою спробою ухилитися від обслуговування кредиту та вивести передане у заставу банку майно – 12 нежитлових приміщень у Львові та Львівській області (використовувались як відділення аптек), земельну ділянку, будівлю овочесховища тощо. У результаті, при заборгованості у майже 230 млн грн – банку, як забезпеченому кредитору, планують повернути лише 1,5 млн грн. Фонд гарантування вбачає у подібних діях ознаки кримінальних правопорушень і вимагає від правоохоронних органів об’єктивного та неупередженого розслідування з метою захисту прав кредиторів банку. 

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 18 червня 2018 року № 1684 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ» строком на два роки з 17 липня 2018 року до 16 липня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування заявляє про тиск з боку представників Прокуратури міста Києва

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування розцінює як тиск дії працівників Прокуратури міста Києва, який здійснюється у ході розслідування кримінального провадження щодо нібито протиправного невиконання уповноваженою особою Фонду гарантування рішення Подільського районного суду м. Києва у справі №758/3419/15-ц.

Детальніше...

Кредити компаній, які входять до складу холдингу, що управляє відомими роздрібними продуктовими мережами, виставлено на голландські торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

6 квітня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами п’яти компаній, що входять до складу холдингу, що управляє добре відомими роздрібними продуктовими мережами в Україні та Молдові. Права вимоги за кредитами, заборгованість за якими сягнула 685,26 млн грн, виставляються на торги за голландською моделлю. Початкова ціна реалізації – 685,26 млн грн. Автоматично та покроково ціна максимально може знизитися до 137,05 млн грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит із тепличним комплексом на Київщині у забезпеченні

ПРЕС-РЕЛІЗ

19 грудня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом юридичної особи, у забезпечення за яким передано теплиці та обладнання тепличного комплексу на Київщині. Актив перебуває на балансі ПАТ «Банк «Київська Русь». Початкова ціна реалізації – 4,12 млн грн.

Детальніше...

Позичальник, який заборгував Банку «Київська Русь» майже 75 млн грн, відкликав свій судовий позов про незаконну ліквідацію цього банку

ПРЕС-РЕЛІЗ

Позичальник, який заборгував Банку «Київська Русь» майже 75 млн грн, відкликав свій судовий позов про визнання протиправними та скасування рішень Фонду гарантування про ліквідацію цього банку.

Детальніше...

Позичальники «Київської Русі», замість того, аби виконувати рішення суду та повертати кредити, оскаржують рішення Фонду про початок ліквідації банку

ПРЕС-РЕЛІЗ

В Окружному адміністративному суді м. Києва 3 жовтня 2017 відбудеться розгляд справи за позовом до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправними та скасування рішень Фонду щодо ліквідації ПАТ «Банк «Київська Русь». Примітно, що позивачем у справі (№826/2236/17) виступає компанія-позичальник, яка заборгувала і не повернула банку майже 75 млн грн, попри виданий майже рік тому Господарським судом м. Києва виконавчий документ щодо стягнення на користь банку заборгованості та попри відкрите виконавче провадження. Найімовірніше, саме бажання уникнути виконання зобов’язань за кредитними договорами могли стати причиною поданого до Фонду позову.

Детальніше...

Склади у Бучі, розташовані неподалік траси міжнародного значення, виставлено на продаж за 21,45 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Asset Kyiv Rus15 серпня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу нежитлових приміщень – складів у м. Буча, Київської області. Об’єкт комерційної нерухомості перебуває на балансі ПАТ «Банк Київська Русь» та на повторні торги виставляється із початковою ціною реалізації 21,45 млн грн.

Детальніше...