ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Тімонін Олександр Олексійович
Термін здіснення ліквідації банку 03.06.2015 - 02.06.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 03.03.2015 - 02.06.2015
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 101 (6105) 10.06.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Дегтярівська, буд.48, м. Київ, 04112
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 490-27-77
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КРЕДИТПРОМБАНК» (далі – ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 16 травня 2019 року № 1208 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» строком на один рік з 03 червня 2019 року до 02 червня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

З 21 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «Кредитпромбанк»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 04 травня 2018 року № 1273 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «Кредитпромбанк» строком на один рік з 03 червня 2018 року до 02 червня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування подав заяву про вчинення кримінального правопорушення у звʼязку з неправомірним використанням активів неплатоспроможного «Кредитпромбанку»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування подав заяву про вчинення кримінального правопорушення у зв’язку з неправомірним використанням активів неплатоспроможного «Кредитпромбанку». Мова йде про понад півсотні земельних ділянок, які розташовані у селі Вишеньки, С/Т «Либідь» (Київська область), загальною прощею 6,5988 га.

Детальніше...

Змінено адресу для листування і прийому громадян ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування і прийому громадян ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕДИТПРОМБАНК» (далі – ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»).

З 01 листопада 2017 року адреса для листування і прийому громадян ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» є наступною: вул. Дегтярівська, 48, м. Київ, 04112.

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів шостої черги ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 17. 10.2016 року № 2149 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів шостої черги переліку (реєстру) акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

На продаж виставлено таунхауси в елітному котеджному містечку під Києвом

ПРЕС-РЕЛІЗ

КотетжФонд гарантування вкладів виставляє на продаж нові приватні будинки в котеджному містечку під Києвом. Об’єкти, що перебувають на балансі ПАТ «Кредитпромбанк», знаходяться у с. Вишеньки, Бориспільського району, Київської області. Відстань від котеджного містечка до меж столиці – усього 9 км.

Детальніше...