Фонд гарантування подав заяву про вчинення кримінального правопорушення у звʼязку з неправомірним використанням активів неплатоспроможного «Кредитпромбанку»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування подав заяву про вчинення кримінального правопорушення у зв’язку з неправомірним використанням активів неплатоспроможного «Кредитпромбанку». Мова йде про понад півсотні земельних ділянок, які розташовані у селі Вишеньки, С/Т «Либідь» (Київська область), загальною прощею 6,5988 га.

21 березня 2018 року під час огляду співробітники банку встановили, що на території вказаних земельних ділянок здійснюється незаконне видобування піску. Враховуючи неправомірність таких дій, на місце події була викликана слідчо-оперативна група Бориспільського ВП ГУНП в Київській області та подано заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Співробітники банку також здійснили фото та відео-фіксацію з метою документування осіб та техніки, які незаконно видобували пісок.

Встановлено, що вивіз піску здійснювався автотранспортом ТОВ «УБА-ТРАНС» (ЄДРПОУ 34162412) керівником якого є Коржевський Володимир Вікторович.

Такі дії знижують якість земельних ділянок та зменшують привабливість для потенційних покупців.