Відбувся рекордний аукціон: продано лот за понад 243 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

18 липня у системі ProZorro.Продажі відбувся успішний аукціон, у ході якого було реалізовано лот за рекордною на даний момент ціною – 243 675 000 грн. На продаж виставлялося право вимоги за кредитом вітчизняного автовиробника із автомобілебудівними та виробничими цехами у Запоріжжі. Актив перебував на балансі АТ «Дельта банк».

 Менше місяця тому, 27 червня, у ProZorro.Продажі відбувся аукціон, на якому було продано лот за майже 120 млн грн. На цьому тижні – реалізовано актив за удвічі вищою ціною. Обидва аукціони на сьогодні є свого роду рекордними продажами для Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 

«Це – «точкові перемоги», які не можуть не тішити. Та ми продовжуємо роботу над підвищенням загальної ефективності продажу активів і випробовуємо нові підходи. Наша система ProZorro.Продажі, за великим рахунком, також починалась як своєрідний експеримент – «пілотний проект», який за стислі строки довів, що Фонд обрав правильний вектор. А уже восени плануємо випробувати новий інструмент – голландські аукціони», – сказала  Світлана Рекрут, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.  

Як відомо, до кінця цього року Фонд гарантування планує виставити на продаж у систему ProZorro.Продажі усі активи банків, що ліквідуються, і уже до кінця 2018-го – реалізувати щонайменше 80% з них.