Фонд гарантування вкладів виставить повторно на аукціон пул активів шести банків-банкрутів 7 квітня

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів виставляє повторно на продаж пул активів шести неплатоспроможних банків – АТ «ВТБ Банк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Діамантбанк», АТ «Родовід Банк», ПУАТ «Фідобанк» та АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Торги відбудуться 7 квітня 2020 року на майданчику ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн».

Основа пулу – майже 300 кредитів юридичних і фізичних осіб, а також майнові права і дебіторська заборгованість. Середня прострочка за кредитами – в середньому 7 років.

Початкова ціна пулу активів – 464,5 млн грн.

Аукціон пройде за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни лоту  упродовж дня.

Серед об’єктів застави за кредитами – нерухоме майно комерційного призначення, житлова нерухомість та земельні ділянки.

Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Детальна інформація про лот #UKR-2020-03 – на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням, а також на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням. Ознайомитись з умовами аукціону та матеріалами кредитних справ, які увійшли до складу пулу, можна на веб-сторінці організатора торгів www.ffncorp.com, для зареєстрованих учасників, у кімнаті даних банку або у віртуальній кімнаті даних – алгоритм доступу за посиланням.