ПАТ «АКБ «КИЇВ»

ПІБ уповноваженої особи Кічук Олег Іванович
Термін здійснення ліквідації банку 25.06.2015 - 24.06.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 25.02.2015 - 24.06.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 114 (6118) від 27.06.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Сагайдачного, 17, м. Київ, 04070
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 594-51-14
Продаж активів банку Детальніше

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «АКБ «КИЇВ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 21 червня 2018 року № 1757 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «АКБ «КИЇВ» строком на один рік з 25 червня 2018 року до 24 червня 2019 року включно.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє, що з 24 квітня 2018 року місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «КИЇВ» (далі - ПАТ «АКБ «КИЇВ»), адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Сагайдачного, 17, м. Київ, 04070.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 29 травня 2017 р. № 2194 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «АКБ «КИЇВ» на один рік до 24 червня 2018 року включно.

Детальніше...

Комплекс з декорування склотари на Київщині, як застава за кредитами – активи ПАТ «АКБ «Київ» виставлено на повторні торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

29 грудня 2016 року на електронному майданчику товарної біржі «Перша Універсальна біржа «Україна» відбудеться повторний аукціон з продажу прав вимоги за кредитами, у забезпечення за якими передано виробниче обладнання та нерухомість заводу декорування та матування склотари на Київщині. Активи перебувають на балансі ПАТ «АКБ «Київ».

Детальніше...

Кредити, у забезпечення яких передано комплекс з декорування та матування склотари на Київщині, виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

6 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами, у забезпечення за якими передано виробниче обладнання та нерухомість заводу декорування та матування склотари на Київщині. На торги активи виставляються уперше.

Детальніше...

Фонд запрошує ринок надати пропозиції щодо прав вимоги за кредитами фізичних осіб ПАТ «АКБ «КИЇВ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на продаж активи (права вимоги за кредитами фізичних осіб) ПАТ «АКБ «КИЇВ».

Забезпеченням на виконання зобов`язань за кредитними договорами виступають земельні ділянки (частково майнові права, частково оформлене право власності) загальною площею 38,88 га, що знаходяться за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Погреби, територія Погребської сільської ради (цільове призначення – для ведення ОСГ).

Детальніше...

Квартири у столиці та нежитлова нерухомість у Львові, як заставне майно, – Фонд виставляє на продаж активи ПАТ «АКБ «Київ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

27 та 28 липня відбудуться аукціони з продажу активів, що перебувають на балансі ПАТ «АКБ «Київ». Серед лотів – права вимоги за кредитами, у забезпечення яких передано майнові права на 81 квартиру у столиці та об’єкти нежитлової забудови у Львові. 

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 13 червня 2016 року № 994 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «АКБ «КИЇВ» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 02 червня 2016 р. № 897 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «АКБ «КИЇВ» на один рік до 24 червня 2017 року включно.

Детальніше...