Активи ПАТ «АКБ «КИЇВ» виставлено на продаж двома лотами

ПРЕС-РЕЛІЗ

На 03 вересня 2019 р. призначено торги з продажу активів (майна) ПАТ «АКБ «КИЇВ». Залишки активів цього неплатоспроможного банку увійшли до двох лотів. Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону у системі ProZorro.Продажі.

Лот GL3N210218 стартовою ціною 968,41 млн грн складається з прав вимоги та інших майнових прав за 126 кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, прав вимоги за 43 кредитними договорами, що укладені з фізичними особами,  дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю (548 позицій); основних засобів (393 бланки).

Докладнішу інформацію про лот можна переглянути в публічному паспорті активу на інформаційному порталі Фонду гарантування torgi.fg.gov.ua за посиланням. Або на сайті ProZorro.Продажі.

Лот GL6N210219 стартовою ціною 34,63 млн грн складається з майнових прав, які випливають з цінних паперів за шести договорами, що укладені з юридичними особами та майнових прав за дванадцяти кредитними договорами, що укладені з фізичними особами без застави.

Докладнішу інформацію про цей лот можна переглянути в публічному паспорті активу на інформаційному порталі Фонду гарантування torgi.fg.gov.ua за посиланням. Або на сайті ProZorro.Продажі.

Ознайомитися зі складом пулів активів (майна),  описом кредитних угод та переданого забезпечення, потенційні інвестори можуть у кімнаті даних банку або у віртуальній кімнаті даних (порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням).