ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

ПІБ уповноваженої особи Караченцев Артем Юрійович
Термін здійснення ліквідації банку 19.06.2015 - 18.06.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 20.02.2015 - 18.06.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Реквізити банку Детальніше

Публікація про ліквідацію

Газета «Голос України» № 114 (6118) від 26.06.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112
Графік прийому вкладників кожної середи з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 321-05-50
Продаж активів банку Детальніше

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних (далі - Фонд) осіб прийнято рішення № 684 від 12 березня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ».

Детальніше...

Змінено графік прийому громадян уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

У зв’язку  зі  зміною графіку прийому громадян уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд)  на ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ» Ірклієнко Юрій Петрович проводить особистий прийом громадян кожної робочої середи з 15:00 до 17:00 год., за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ КБ «СТАНДАРТ»: (044) 392-36-59.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 02 червня 2016 р. № 903 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «СТАНДАРТ» на два роки до 18 червня 2018 року включно.

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ КБ «СТАНДАРТ». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ КБ «СТАНДАРТ» через установи інших банків.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СТАНДАРТ» (далі - ПАТ КБ «СТАНДАРТ») повідомляє про зміну місцезнаходження.

ПАТ КБ «СТАНДАРТ» знаходиться за наступною адресою: 04053, вул. Глибочицька, 40У. Листування з ПАТ КБ «СТАНДАРТ» здійснюється за вищезазначеною адресою.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РЕЄСТРУ АКЦЕПТОВАНИХ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ ПАТ КБ «СТАНДАРТ»

Керуючись частиною третьою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 7 вересня 2015 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СТАНДАРТ» (протокол № 211/15).

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ "КБ "СТАНДАРТ"

У зв’язку з призупиненням з 24 липня 2015 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) здійснення виплат вкладникам ПАТ "КБ "СТАНДАРТ" за Загальним реєстром вкладників через установи ПАТ "УКРІНБАНК", Фонд розпочинає відшкодування коштів вкладникам ПАТ "КБ "СТАНДАРТ" за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Детальніше...

Фонд гарантування залучає суб’єктів оціночної діяльності для формування максимально ефективного механізму співпраці щодо продажу майна неплатоспроможних банків

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб відбулась зустріч з суб’єктами оціночної діяльності, участь в якій взяли більш, ніж 30 представників. На зустрічі мова йшла, зокрема, про необхідність удосконалення та формування максимально ефективного механізму співпраці.

В першу чергу це торкається усунення зайвих бюрократичних процедур, стандартизації та уніфікації процесів і документів, якими регламентується процес здійснення оцінки майна неплатоспроможних банків.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРЕС-РЕЛІЗ ФОНДУ