ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Славкіна Марина Анатоліївна
Термін здійснення ліквідації банку 14.05.2015 - 13.05.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 14.02.2015 - 13.05.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 86 (6090) 19.05.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Георгія Тороповського, буд. 18, м. Київ
Графік прийому вкладників кожний другий та четвертий робочий четвер з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 495-81-60
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування у відкритому листі закликав керівників діючих банків не сприяти недобросовісним діям колишніх акціонерів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертається із відкритим листом до керівників діючих банків України із закликом проявити свою свідому професійну і громадянську позицію. Повний текст відкритого листа Фонду гарантування до керівників діючих банків:

Детальніше...

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 щодо відміни ліквідації ПАТ «ЗЛАТОБАНК». Цим рішенням скарги Національного банку України та Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення.

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний тим, що державні реєстратори на основі аналогічних судових рішень вчиняють кардинально протилежні дії

ПРЕС-РЕЛІЗ

У Фонду гарантування викликає занепокоєння неоднозначність та непослідовність позиції державних реєстраторів щодо зміни керівників неплатоспроможних банків на підставі чинних судових рішень. Непоодинокими є випадки, коли, отримавши рішення суду про скасування процедур тимчасової адміністрації/ліквідації неплатоспроможного банку, колишні керівники таких установ поновлюють у реєстрі юридичних осіб записи про наявність у них повноважень на управління банком-банкрутом.

Детальніше...

Продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»

З метою збереження активів АТ «ЗЛАТОБАНК» та запобігання втрати їх вартості, керуючись пунктом 2 частини п’ятої, частини шостої статті 12, статтями 37-38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) та беручи до уваги ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 у справі за № 826/2184/17, виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було прийнято рішення від 26.10.2017 «Про делегування повноважень ліквідатора АТ «ЗЛАТОБАНК», згідно з яким продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК» - Славкіної Марини Анатоліївни.

Через рішення КААС майже 26 тис. вкладників «Златобанку» не зможуть отримати свої гарантовані відшкодування

ПРЕС-РЕЛІЗ

Через рішення Київського апеляційного адміністративного суду кошти в межах гарантованої суми відшкодування не зможуть отримати 25,79 тис. вкладників на суму понад 24 млн грн.

Разом з цим, Фонд загалом виплатив коштів майже 14 тис. вкладникам на загальну суму понад близько 825 млн грн. Таким судовим рішенням суд фактично стверджує про безпідставність набуття коштів вкладниками ПАТ «Златобанк».

Детальніше...

ФГВФО: Судовим оскарженням законності виведення з ринку АТ «Златобанку» його акціонери намагаються «відбілити» свою репутацію

ПРЕС-РЕЛІЗ

Судовим оскарженням законності виведення з ринку АТ «Златобанк» його акціонери, швидше за все, намагаються «відбілити» свою репутацію.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження та особистий прийом клієнтів АТ «ЗЛАТОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну місцезнаходження та особистого прийому клієнтів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЗЛАТОБАНК» (далі – АТ «ЗЛАТОБАНК»).

Детальніше...

Вертоліт та літаки – на продаж виставлено права вимоги за кредитами із цінним рухомим забезпеченням

ПРЕС-РЕЛІЗ

Щотижня на продаж через систему «Prozorro.Продажі» виставляється по одній тисячі активів банків, що ліквідуються. Переважна більшість лотів – права вимоги за кредитами. При цьому забезпеченням виконання за зобов’язаннями може бути все – від елітної нерухомості – до приватних літаків та теплоходів. 

Детальніше...