ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 14.05.2015 - 13.05.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 14.02.2015 - 13.05.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 86 (6090) 19.05.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи вул. Прорізна, 8, м. Київ, 01001
Адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожний другий і четвертий робочий четвер з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 333-36-55, 0 800 308-108
Продаж активів банку Детальніше

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АТ «ЗЛАТОБАНК»

З метою вжиття заходів до припинення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЗЛАТОБАНК» (далі – АТ «ЗЛАТОБАНК») як банківської установи, яка внесена до державного реєстру банків, рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 30 вересня 2019 року № 2501 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «ЗЛАТОБАНК» з 02 жовтня 2019 року призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків  відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Луньо І.В., якому делеговані повноваження ліквідатора АТ «ЗЛАТОБАНК», визначені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), зокрема, статтями 521 та 53 Закону.

Детальніше...

До уваги кредиторів АТ «Златобанк»!

19.06.2019 ухвалою Господарського суду міста Києва відкрито провадження у справі № 910/4475/19 про банкрутство АТ «Златобанк». Відповідне оголошення оприлюднено 25.06.2019 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України.

Детальніше...

Змінено адресу для листування з уповноваженою особою ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування з уповноваженою особою ПАТ «ЗЛАТОБАНК».

Адреса для листування з уповноваженою особою ПАТ «ЗЛАТОБАНК» є наступною: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053.

Детальніше...

Ініціювання банкрутства ПАТ «ЗЛАТОБАНК» в обхід процедур Фонду гарантування загрожує збитками кредиторам банку

Як стало відомо Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) з відкритих даних Єдиного державного реєстру судових рішень та офіційного веб-ресурсу «Судова влада», 15.04.2019 Господарським судом Києва прийнято заяву про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ «ЗЛАТОБАНК» за заявою кредитора банку. Заяву було прийнято до розгляду, незважаючи на те, що законодавством України визначено, що ліквідація банків може відбуватись виключно у межах процедур, передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», а не за загальною процедурою банкрутства.

Детальніше...

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам АТ «ЗЛАТОБАНК»

Постановою Великої Палати Верховного Суду від 05.02.2019 року по справі №826/2184/17 залишено без задоволення скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного банку України на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 щодо відміни ліквідації ПАТ «ЗЛАТОБАНК».

Детальніше...

Беззаставні кредитні договори та махінації з іпотекою – основні схеми виведення коштів зі «Златобанку» оприлюднив у прямому ефірі заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Віктор Новіков

ПРЕС-РЕЛІЗ

На момент запровадження тимчасової адміністрації в АТ «Златобанк» обліковувалось понад 360 кредитних договорів більш як на 9,13 млрд грн. За більшістю з них заборгованість на той час уже була  прострочена, і станом на 1 січня 2019 р. погашено кредитів всього на 137,46 млн грн, розповів Віктор Новіков.

Детальніше...

Рішення Верховного Суду України щодо «Златобанку» унеможливлює задоволення вимог вкладників та кредиторів більш як на 6,5 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

5 лютого 2019 року Велика Палата Верховного Суду своєю постановою ухвалила рішення, яким, по суті, визнала неправомірним віднесення ПАТ «ЗЛАТОБАНК» до категорії неплатоспроможних. Наслідком цього рішення може стати втрата Фондом гарантування контролю над активами ПАТ «ЗЛАТОБАНК», оскільки акціонери, скориставшись цим судовим рішенням, можуть вивести діяльність неплатоспроможного банку за межі правового поля.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог третьої черги кредиторів АТ «ЗЛАТОБАНК»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів АТ «ЗЛАТОБАНК», включених до третьої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку.

Детальніше...