ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Славкіна Марина Анатоліївна
Термін здійснення ліквідації банку 14.05.2015 - 13.05.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 14.02.2015 - 13.05.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 86 (6090) 19.05.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Прорізна, 8, м. Київ, 01001
Графік прийому вкладників кожний другий і четвертий робочий четвер з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 495-81-60
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог третьої черги кредиторів АТ «ЗЛАТОБАНК»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів АТ «ЗЛАТОБАНК», включених до третьої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 19 квітня 2018 року № 1135 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК» строком на два роки з 14 травня 2018 року до 13 травня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування у відкритому листі закликав керівників діючих банків не сприяти недобросовісним діям колишніх акціонерів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертається із відкритим листом до керівників діючих банків України із закликом проявити свою свідому професійну і громадянську позицію. Повний текст відкритого листа Фонду гарантування до керівників діючих банків:

Детальніше...

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 щодо відміни ліквідації ПАТ «ЗЛАТОБАНК». Цим рішенням скарги Національного банку України та Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення.

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний тим, що державні реєстратори на основі аналогічних судових рішень вчиняють кардинально протилежні дії

ПРЕС-РЕЛІЗ

У Фонду гарантування викликає занепокоєння неоднозначність та непослідовність позиції державних реєстраторів щодо зміни керівників неплатоспроможних банків на підставі чинних судових рішень. Непоодинокими є випадки, коли, отримавши рішення суду про скасування процедур тимчасової адміністрації/ліквідації неплатоспроможного банку, колишні керівники таких установ поновлюють у реєстрі юридичних осіб записи про наявність у них повноважень на управління банком-банкрутом.

Детальніше...

Продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК»

З метою збереження активів АТ «ЗЛАТОБАНК» та запобігання втрати їх вартості, керуючись пунктом 2 частини п’ятої, частини шостої статті 12, статтями 37-38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) та беручи до уваги ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 у справі за № 826/2184/17, виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було прийнято рішення від 26.10.2017 «Про делегування повноважень ліквідатора АТ «ЗЛАТОБАНК», згідно з яким продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації АТ «ЗЛАТОБАНК» - Славкіної Марини Анатоліївни.

Через рішення КААС майже 26 тис. вкладників «Златобанку» не зможуть отримати свої гарантовані відшкодування

ПРЕС-РЕЛІЗ

Через рішення Київського апеляційного адміністративного суду кошти в межах гарантованої суми відшкодування не зможуть отримати 25,79 тис. вкладників на суму понад 24 млн грн.

Разом з цим, Фонд загалом виплатив коштів майже 14 тис. вкладникам на загальну суму понад близько 825 млн грн. Таким судовим рішенням суд фактично стверджує про безпідставність набуття коштів вкладниками ПАТ «Златобанк».

Детальніше...

ФГВФО: Судовим оскарженням законності виведення з ринку АТ «Златобанку» його акціонери намагаються «відбілити» свою репутацію

ПРЕС-РЕЛІЗ

Судовим оскарженням законності виведення з ринку АТ «Златобанк» його акціонери, швидше за все, намагаються «відбілити» свою репутацію.

Детальніше...