Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «ЗЛАТОБАНК»

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 25.10.2017 щодо відміни ліквідації ПАТ «ЗЛАТОБАНК». Цим рішенням скарги Національного банку України та Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення.

Зважаючи на це, Виконавчою дирекцією Фонду з метою збереження активів банку та запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників та кредиторів банку було прийнято рішення про подовження повноважень уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації ПАТ «ЗЛАТОБАНК» Марини Славкіної до настання однієї з двох обставин:

- прийняття Вищим адміністративним судом України остаточного рішення у судовій справі № 826/2184/17 або

- погодження Національним банком України нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності ПАТ «ЗЛАТОБАНК».

Враховуючи ситуацію, що склалася, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів прийняла рішення також зупинити виплати вкладникам банку гарантованої суми відшкодування до настання однієї з двох зазначених вище обставин.

Довідкова інформація за телефонами:

ПАТ «ЗЛАТОБАНК»: (044) 495-81-60.

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).