ПАТ «УПБ»

ПІБ уповноваженої особи Грошова Світлана Василівна 
Термін здійснення ліквідації банку 31.08.2015 - 30.08.2019 
Термін здійснення тимчасової адміністрації 29.05.2015 - 30.08.2015 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 162 (6166) від 03.09.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Микільсько-Ботанічна, 7/9, м. Київ, 01033  
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 234-31-00
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «УПБ»

З 11 вересня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «УПБ» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «УПБ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 20 серпня 2018 року № 2306 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УПБ» строком на один рік з 31 серпня 2018 року до 30 серпня 2019 року включно.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «УПБ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 07 серпня 2017 р. № 3406 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УПБ» строком на один рік до 30 серпня 2018 включно.

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ ПРАВ ВИМОГИ ПАТ «УПБ» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ Товарна біржа «Київський інсайдерський фонд»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ «УПБ»:

Детальніше...

Активи з УПБ виводились через іноземний банк, схемне кредитування, невигідну переуступку прав вимог та придбання «сміттєвих» ЦП

ПРЕС-РЕЛІЗ

Assets PJSC UPB 1Активи з ПАТ «Український професійний банк» (УПБ) виводились через іноземний банк, схемне кредитування пов’язаних осіб, підписання угод переуступки прав вимог на невигідних умовах та придбання «сміттєвих» цінних паперів.

Детальніше...

Сьогодні відбудеться розгляд справи за позовом ПАТ «УПБ» до ТОВ «ФК АУРУМ ФІНАНС»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Сьогодні у Господарському суді м. Києва відбудеться розгляд справи (№910/12116/16) за позовом ПАТ «Український професійний банк» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК АУРУМ ФІНАНС». Предметом спору є застосування наслідків недійсності нікчемного правочину щодо відступлення прав вимоги за кредитними договорами між ПАТ «УПБ» та ТОВ «ФК АУРУМ ФІНАНС», вчиненого за кілька днів до визнання банку неплатоспроможним.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «УПБ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 18 серпня 2016 р. № 1556 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «УПБ» на один рік до 30 серпня 2017 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування виставляє на продаж 48 старовинних ікон, що перебувають на балансі ПАТ «УПБ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголошує про проведення аукціону з продажу активів, що обліковуються на балансі ПАТ «УПБ». Один із виставлених лотів –  48 старовинних ікон. Усі роботи, були написані наприкінці XIX – початку XX століть. Ікони пройшли експертизу фахівцями Національного художнього музею України. До кожної додається експертний висновок із назвою та описом роботи і іконографією. Дані про це містяться на Інформаційному порталі Фонду.

Детальніше...