ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

ПІБ уповноваженої особи Брайко Станіслав Анатолійович
Термін здійснення ліквідації банку 31.08.2015 - 31.08.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 08.06.2015 - 30.08.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 162 (6166) від 03.09.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування б-р Шевченка, 35, м. Київ, 01032
Графік прийому вкладників кожного четверга з 10:00 до 12:00
Контактний номер телефону банку (044) 585-54-44
Продаж активів банку Детальніше

Чверть балансу ПАТ «Банк Національний кредит» було списано з коррахунку Bank Frick на пов’язані новостворені компанії

ПРЕС-РЕЛІЗ

Assets Narodniy kredit 1Списання коштів на пов’язані компанії з коррахунків у Bank Frick, укладення невигідних угод, формування на 82% фактично беззаставного кредитного портфелю – у такому стані ПАТ «Банк Національний кредит» було передано в управління Фонду гарантування.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2222 від 31 травня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ».

Детальніше...

Матеріали Фонду стали підставою для пред’явлення підозри колишньому Голові Правління ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

За сприяння Департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб слідчі Головного слідчого управління та оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції України встановили причетність колишнього Голови Правління ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» у вчиненні кримінального правопорушення. 20 грудня Головним слідчим управлінням Національної поліції України, за вказаними фактами, оголошено про підозру громадянину Клименко Ігорю Віталійовичу. Крім того, уже 22 грудня Фонд заявив цивільний позов у рамках кримінального провадження для пред’явлення підозрюваному Клименко І.В.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 18 серпня 2016 р. № 1554 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» на два роки до 31 серпня 2018 року включно.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит, у забезпечення якого передано працюючий бізнес - фабрику дитячих іграшок

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитом юридичної особи, наданим ПАТ «Банк Національний кредит». Попри те, що компанія-позичальник веде активну господарську діяльність, кредит перестав обслуговуватись понад 9 місяців тому. Заборгованість за договором сягнула 1,8 млн грн.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит одного з найбільших в Україні дистриб’юторів насіння, засобів захисту рослин, міндобрив та с/г техніки

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитом юридичної особи, виданим ПАТ «Банк Національний кредит». Попри те, що компанія-позичальник веде активну господарську діяльність, і входить до потужної бізнес-групи, заборгованість за кредитом сягнула 30,03 млн грн. Обслуговування договору припинилось лише після визнання банку неплатоспроможним.

Детальніше...

ЗМІНЕНО МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) повідомляє про зміну місцезнаходження ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ».

Місцезнаходження ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» та адреса для листування і прийому громадян є наступною: пл. Спортивна, 3, м. Київ, 01001.

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» проводить особистий прийом громадян кожен робочий четвер з 10:00 до 12:00 за попереднім записом за телефоном ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»: (044) 500-06-90.

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості  в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» через установи інших банків.

Детальніше...