Міжнародна діяльність

Фонд здійснює міжнародну діяльність та підтримує контакти з міжнародними фінансовими інститутами, є учасником Міжнародної асоціації страховиків депозитів (МАСД) та Європейського форуму страховиків депозитів (ЄФСД). В рамках роботи МАСД Фонд бере участь у роботі Європейського регіонального комітету та Євразійського регіонального комітету МАСД.

Участь в міжнародних організаціях сфокусована на обміні досвідом у справі страхування депозитів, відображенні регіональних інтересів і загальних проблем шляхом спільного використання досвіду розвинутих країн, обміну інформацією та ідеями, що дає можливість Фонду активно вивчати досвід страхування депозитів розвинутих країн, розширювати і застосовувати нові інструменти страхування депозитів та підвищувати роль гарантування вкладів в системі фінансової безпеки країни.

Фонд гарантування вкладів прийняв делегацію з Республіки Казахстан

Kazakhy 1Впродовж трьох днів, з 18 до 20 листопада 2019 року, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) перебувала делегація Фонду проблемних кредитів Республіки Казахстан. Метою візиту було вивчення досвіду роботи Фонду гарантування з активами неплатоспроможних банків.

Детальніше...

Представники Фонду гарантування вкладів взяли участь у 18-тих щорічних загальних зборах учасників МАСД та міжнародній конференції

Делегація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на чолі з директором-розпорядником Світланою Рекрут взяла участь у щорічній конференції Міжнародної асоціації страховиків депозитів (МАСД) - 2019, 60-му засіданні виконавчої ради МАСД, а також 18-их щорічних зборах МАСД, що відбулися 08 -12 жовтня 2019 року у місті Стамбул (Туреччина). На заходах були присутні 280 учасників з близько 70 юрисдикцій.

Детальніше...

У Боснії та Герцеговині пройшли щорічні загальні збори Європейського форуму страховиків депозитів та міжнародна конференція

25 – 27 вересня 2019 року у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбулися щорічні загальні збори членів Європейського форуму страховиків депозитів (ЄФСД) та Міжнародна конференція:«Страхування депозитів в Європі – перекроїти мапу», присвячена святкуванню 20-ї річниці створення Агентства страхування депозитів Боснії та Герцеговини.

Детальніше...

Фахівці з Великобританії поділилися з працівниками Фонду практичним досвідом пошуку та повернення виведених за кордон активів

У вересні 2019 року в приміщенні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відбувся семінар для працівників Фонду на тему «Механізми пошуку і повернення активів, виведених за кордон», проведений лондонською компанією Gateley PLC.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів прийняв делегацію з Агентства гарантування вкладів Албанії

На початку червня 2019 року з метою обміну досвідом у сфері страхування вкладів та виведення неплатоспроможних банків з ринку між Україною та Республікою Албанія у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб було організовано робочу зустріч представників страховиків депозитів обох держав.

Детальніше...

Міжнародну конференцію «Інформаційні технології для кризового управління при виведенні банків з ринку» організував ФГВФО

ПРЕС-РЕЛІЗ

5R6A2738Дводенна конференція ФГВФО і Міжнародної асоціації страховиків депозитів (МАСД) відкрилась 25 квітня у Києві.

Серед питань, що обговорюються під час форуму, - банківські кризи і винесені з них уроки; взаємодія організацій, що гарантують вклади, з центральними банками; інноваційні інструменти обміну фінансовою інформацією; ІТ-рішення для продажу активів в Україні і за її межами, а також для спрощення виплати гарантованих сум вкладникам тощо.

Детальніше...

Співпраця ФГВФО з ЄБРР у рамках дворічного проекту сприяла оптимізації функціонування системи гарантування

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 березня 2019 року Фонд гарантування вкладів разом з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) та компанією KPMG презентували представникам донорських організацій – учасникам Мультидонорового Фонду Стабілізації і Стійкого Зростання ЄБРР-Україна – результати спільного дворічного проекту, спрямованого на оптимізацію діяльності Фонду та розвиток системи гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...

Відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему "Система гарантування вкладів: виклики і погляд в майбутнє" 21 листопада 2018 року в м. Мінськ, Білорусія

Украина мемо общая21 листопада 2018 року у м. Мінськ, Білорусія відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему "Система гарантування вкладів: виклики і погляд в майбутнє", присвячена 10-ій річниці створення Агентства з гарантованого відшкодування вкладів, на якій були висвітлені проблемні питання щодо співпраці та діяльності банківського сектора і системи гарантування вкладів з урахуванням сучасних економічних умов та нових викликів у економічній та правовій сфері. Представляли Україну на цьому заході: директор-розпорядник К.М. Ворушилін, заступник директора-розпорядника В.В. Новіков, директор фінансового департаменту О.В. Нужненко.

Детальніше...

Фонд гарантування прийняв делегацію з Республіки Азербайджан

ПРЕС-РЕЛІЗ

Official visit 07.2017Протягом минулого тижня у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб із робочим візитом перебувала делегація із Республіки Азербайджан, до складу якої увійшли представники Палати по нагляду за фінансовими ринками. Метою приїзду стало вивчення досвіду України у виведенні неплатоспроможних банків з ринку.

Детальніше...

Стартував проект ЄБРР «Технічне співробітництво з Фондом гарантування», виконавцем якого є ТОВ «КПМГ-Україна»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Meeting with KPMGСтартував Проект Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) «Технічне співробітництво з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб», консультантом якого є ТОВ «КПМГ-Україна».

Детальніше...