ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Савельєва Анна Миколаївна
Термін здійснення ліквідації банку 10.11.2015 - 09.11.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 10.07.2015 - 09.11.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 213 (6217) від 14.11.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Туманяна Ованеса, буд. 15А, м. Київ, 02002
Графік прийому вкладників кожного четверга з 10:00 до 12:00
Контактний номер телефону банку (044) 406-59-29; (044) 406-59-09
Продаж активів банку Детальніше

На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії

ПРЕС-РЕЛІЗ

14 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом діючої кондитерської компанії з Волині. Актив перебуває на балансі ПАТ «Радикал Банк» і на чергові торги виставляється із початковою ціною реалізації 3,55 млн грн.

Детальніше...

Суди різної юрисдикції винесли кардинально протилежні рішення у справі дроблення вкладів у «Радикал Банку»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Суди адміністративної юрисдикції та суди загальної юрисдикції винесли кардинально протилежні рішення у справі дроблення вкладів у «Радикал Банку».

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 23 жовтня 2017 року № 4780 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» строком на один рік до 09 листопада 2018 року включно.

Детальніше...

Напередодні введення тимчасової адміністрації в «Радикал Банку», кошти фізосіб «надходили» на рахунки ще до моменту їх відкриття

ПРЕС-РЕЛІЗ

 Напередодні оголошення тимчасової адміністрації в «Радикал Банку», мова йде про 9 липня 2015 року, кошти фізичних осіб у межах гарантованої суми «надходили» на рахунки ще до моменту їх відкриття. Відповідні операції з розміщення коштів реєструвались у робочий час до 18.00, натомість, рахунки таким вкладникам були відкриті лише вночі. Це свідчить про навмисне втручання у роботу операційної системи банку АБС Б2.

Детальніше...

На продаж виставляються права вимоги за кредитами компаній, що мають одну із найбільших мереж з продажу комп’ютерної техніки

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами ПАТ «Радикал банк». Позичальники входять до групи компаній, що спеціалізується на продажу комп’ютерної техніки. Незважаючи на те, що фірми ведуть активну господарську діяльність, обслуговування кредитів припинилося кілька років тому. Заборгованість за договорами вже сягнула 6,94 млн грн. При цьому, у заставі банку перебувають чотири житлові будинки, приміщення трьох магазинів, автомобіль та комп’ютерна техніка.

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «РАДИКАЛБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 07 квітня 2016 року № 490 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «РАДИКАЛБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до пункту 12 частини п’ятої  статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Оголошення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 18 лютого 2016 №176 було затверджено Реєстр кредиторів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК».

Детальніше...

Виплати коштів вкладникам ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» здійснюються за індивідуальними письмовими зверненнями до Фонду

Відшкодування коштів вкладникам ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) в період з 13 листопада 2015 р. до 24 грудня 2015 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «РАДИКАЛ БАНК». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості  в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» через установи інших банків.

Детальніше...

ЗМІНЕНО МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

«ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РАДИКАЛ  БАНК» (далі – ПАТ «РАДИКАЛ БАНК») повідомляє про зміну місцезнаходження.

З 07 грудня 2015 року ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» знаходиться за наступною адресою: м. Київ, вул. Туманяна Ованеса, будинок 15А, 02002.

Детальніше...