ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Савельєва Анна Миколаївна
Термін здійснення ліквідації банку 10.11.2015 - 09.11.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 10.07.2015 - 09.11.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 213 (6217) від 14.11.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування пр-т С. Бандери, буд. 16, м. Київ, 04073
Графік прийому вкладників кожного четверга з 10:00 до 12:00
Контактний номер телефону банку (044) 536-92-10
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

З 16 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Верховний Суд частково задовольнив касаційні скарги Фонду та ПАТ «Радикал Банк» у справі про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитами на суму майже 770 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду постановою від 6 листопада 2018 року частково задовольнив касаційні скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ПАТ «Радикал Банк» у справі № 911/3474/17 про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитним портфелем на суму майже 770 млн грн. Тим самим рішення Господарського суду Київської області від 11 квітня 2018 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 27 червня 2018 року було скасовано, а справу направлено на новий розгляд до Господарського суду Київської області.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 01 листопада 2018 року № 2936 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» строком на один рік з 10 листопада 2018 року до 09 листопада 2019 року включно.

Детальніше...

Велика Палата Верховного Суду 24 жовтня розгляне справу щодо дроблення вкладів у ПАТ «Радикал банк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 жовтня 2018 року Велика Палата Верховного Суду має розглянути справу щодо дроблення вкладів у ПАТ «Радикал банк». Мова йде про спір, у якому так звані 159 «вкладників» банку звернулися до суду із проханням зобов'язати уповноважену особу Фонду включити до загального реєстру інформацію про них і тим самим надати їм право на отримання відшкодування за рахунок коштів Фонду на загальну суму майже 29,81 млн грн (справа №369/10689/16-ц). Фонд гарантування та банк сподіваються, що судді Верховного Суду візьмуть до уваги той факт, що кошти на рахунки таких вкладників «надходили» за день до введення тимчасової адміністрації, при тому, що самі рахунки були відкриті після цього вночі, і винесуть справедливе та правомірне рішення. Тим самим визначену законодавством черговість задоволення вимог кредиторів банку не буде порушено.

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний безсистемним підходом Верховного Суду до розгляду справ про визнання банків неплатоспроможними

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування занепокоєний безсистемним порядком розгляду Верховним Судом справ щодо скасування рішень Національного банку України та  ФГВФО про визнання банків неплатоспроможними, запровадження процедур тимчасової адміністрації та ліквідації.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит, забезпечений нежитловою нерухомістю, сейфом та понад півтисячою депозитних чарунок

ПРЕС-РЕЛІЗ

18 липня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом фізичної особи, у забезпечення за яким передано нерухомість у Кропивницькому, броньований сейф і понад півтисячі депозитних чарунок. Актив ПАТ «Радикал Банк» на продаж виставляється уперше. Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону: упродовж дня ціна продажу автоматично та покроково максимально може знизитися з 14,12 млн грн до 2,82 млн грн.

Детальніше...

Напередодні запровадження тимчасової адміністрації кредитний портфель ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» був зменшений утричі, а сума зобов’язань банку за поточними рахунками фізичних осіб навпаки збільшилась в 7,3 рази

ПРЕС-РЕЛІЗ

INFO RADYKAL 1За день до передачі ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» під управління Фонду гарантування вкладів фізичних осіб керівництвом банку було проведено тисячі внутрішньобанківських операцій, у результаті яких було виведено активів на загальну суму 824,18 млн грн, а сума зобов’язань банку за поточними рахунками фізичних осіб навпаки збільшилась в 7,3 рази. Показовим є те, що такі операції проводились як у день так і після опівночі. У результаті усіх маніпуляції кредитний портфель ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» зменшився утричі, а навантаження на Фонд гарантування вкладів щодо виплати гарантованої суми відшкодування збільшилось на 80 млн грн.

Детальніше...

Суд задовільнив позов Фонду гарантування про визнання недійсним договору відступлення прав вимог укладеним між ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «КУА «АРБ Інвестменс»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Господарський суд Київської області 11 квітня 2018 року виніс рішення у справі №911/3474/17 за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «КУА «АРБ Інвестменс» про визнання договору відступлення прав вимоги недійсним, який був укладений напередодні введення тимчасової адміністрації. Позов Фонду гарантування задоволений у повному обсязі.

Детальніше...