ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Матвієнко Андрій Анатолійович
Термін здійснення ліквідації банку 10.11.2015 - 09.11.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 10.07.2015 - 09.11.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 213 (6217) від 14.11.2015
Адреса для листування та прийому вкладників вул. Петра Сагайдачного, буд. 17, м. Київ, 04070
Графік прийому вкладників кожного четверга з 10:00 до 12:00, запис на прийом здіснюється за тел.: (044) 390-02-63
Контактний номер телефону банку (044) 390-02-63, (044) 390-02-66
Продаж активів банку Детальніше

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 312 від 11 лютого 2020 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «РАДИКАЛ БАНК» (далі –  ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»).

Детальніше...

Продовжено задоволення вимог кредиторів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», включених до другої черги

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 12 грудня 2019 року № 3158 погоджено задоволення вимог кредиторів другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» на суму 15 194,50 грн.

Детальніше...

Змінено адресу для листування в ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну поштової адреси ПАТ «РАДИКАЛ БАНК».

У зв’язку з переїздом банку адреса для листування в ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» є наступною: вул. Прорізна, буд. 8, м. Київ, 01601.

Детальніше...

Фонд гарантування готує апеляцію на рішення суду щодо виведених активів неплатоспроможного «Радикал Банку» на суму 770 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів продовжує боротьбу за повернення активів, виведених з «Радикал Банку», та готує пакет документів щодо апеляційного оскарження рішення Господарського суду Київської області від 22 жовтня 2019 року. Цим рішенням було відмовлено Фонду в його позовних вимогах у справі щодо ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «Компанія з управління активами «АРБ Інвестменс» про визнання недійсним договору про відступлення права вимоги за низкою кредитів на загальну суму 769,7 млн грн.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 жовтня 2019 року №2712 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО  ТОВАРИСТВА «РАДИКАЛ БАНК» (далі – ПАТ «РАДИКАЛ БАНК») строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ  «РАДИКАЛ БАНК» (далі – ПАТ «РАДИКАЛ БАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Потурання судів шахрайським діям загрожує втратою коштів ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Верховний Суд відмовив ПАТ «РАДИКАЛ» у відкритті касаційного провадження за справою, у якій з банку намагаються стягнути кошти шляхом очевидних шахрайських дій. Йдеться про низку взаємних позовів між банком і його позичальницею-колишньою працівницею, у яких вона, залежно від мети, в одних випадках підтверджує свою особу, в інших - заперечує.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів сподівається на справедливе рішення суду, що дозволить повернути 770 млн грн кредитних коштів, виведених з ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

5 березня 2019 року відбулось чергове засідання Господарського суду  Київської області за позовом Фонду гарантування вкладів до ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» та ТОВ «Компанія з управління активами «АРБ Інвестменс». Позов стосується визнання недійсним договору відступлення банком прав вимоги за низкою кредитів на користь «КУА «АРБ Інвестменс». На цьому етапі до справи залучено позичальників за 42 такими кредитними договорами. Суд уважно вивчає деталі справи.

Детальніше...