ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Савельєва Анна Миколаївна
Термін здійснення ліквідації банку 10.11.2015 - 09.11.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 10.07.2015 - 09.11.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 213 (6217) від 14.11.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування пр-т С. Бандери, буд. 16, м. Київ, 04073
Графік прийому вкладників кожного четверга з 10:00 до 12:00
Контактний номер телефону банку (044) 536-92-10
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування занепокоєний безсистемним підходом Верховного Суду до розгляду справ про визнання банків неплатоспроможними

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування занепокоєний безсистемним порядком розгляду Верховним Судом справ щодо скасування рішень Національного банку України та  ФГВФО про визнання банків неплатоспроможними, запровадження процедур тимчасової адміністрації та ліквідації.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит, забезпечений нежитловою нерухомістю, сейфом та понад півтисячою депозитних чарунок

ПРЕС-РЕЛІЗ

18 липня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом фізичної особи, у забезпечення за яким передано нерухомість у Кропивницькому, броньований сейф і понад півтисячі депозитних чарунок. Актив ПАТ «Радикал Банк» на продаж виставляється уперше. Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону: упродовж дня ціна продажу автоматично та покроково максимально може знизитися з 14,12 млн грн до 2,82 млн грн.

Детальніше...

Напередодні запровадження тимчасової адміністрації кредитний портфель ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» був зменшений утричі, а сума зобов’язань банку за поточними рахунками фізичних осіб навпаки збільшилась в 7,3 рази

ПРЕС-РЕЛІЗ

INFO RADYKAL 1За день до передачі ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» під управління Фонду гарантування вкладів фізичних осіб керівництвом банку було проведено тисячі внутрішньобанківських операцій, у результаті яких було виведено активів на загальну суму 824,18 млн грн, а сума зобов’язань банку за поточними рахунками фізичних осіб навпаки збільшилась в 7,3 рази. Показовим є те, що такі операції проводились як у день так і після опівночі. У результаті усіх маніпуляції кредитний портфель ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» зменшився утричі, а навантаження на Фонд гарантування вкладів щодо виплати гарантованої суми відшкодування збільшилось на 80 млн грн.

Детальніше...

Суд задовільнив позов Фонду гарантування про визнання недійсним договору відступлення прав вимог укладеним між ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «КУА «АРБ Інвестменс»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Господарський суд Київської області 11 квітня 2018 року виніс рішення у справі №911/3474/17 за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «КУА «АРБ Інвестменс» про визнання договору відступлення прав вимоги недійсним, який був укладений напередодні введення тимчасової адміністрації. Позов Фонду гарантування задоволений у повному обсязі.

Детальніше...

На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії

ПРЕС-РЕЛІЗ

14 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом діючої кондитерської компанії з Волині. Актив перебуває на балансі ПАТ «Радикал Банк» і на чергові торги виставляється із початковою ціною реалізації 3,55 млн грн.

Детальніше...

Суди різної юрисдикції винесли кардинально протилежні рішення у справі дроблення вкладів у «Радикал Банку»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Суди адміністративної юрисдикції та суди загальної юрисдикції винесли кардинально протилежні рішення у справі дроблення вкладів у «Радикал Банку».

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 23 жовтня 2017 року № 4780 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» строком на один рік до 09 листопада 2018 року включно.

Детальніше...

Напередодні введення тимчасової адміністрації в «Радикал Банку», кошти фізосіб «надходили» на рахунки ще до моменту їх відкриття

ПРЕС-РЕЛІЗ

 Напередодні оголошення тимчасової адміністрації в «Радикал Банку», мова йде про 9 липня 2015 року, кошти фізичних осіб у межах гарантованої суми «надходили» на рахунки ще до моменту їх відкриття. Відповідні операції з розміщення коштів реєструвались у робочий час до 18.00, натомість, рахунки таким вкладникам були відкриті лише вночі. Це свідчить про навмисне втручання у роботу операційної системи банку АБС Б2.

Детальніше...