Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновлює виплати коштів вкладникам ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»

З 20 грудня 2017 року до 02 лютого 2018 року Фонд гарантування вкладів здійснюватиме виплати коштів вкладникам ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «КАПІТАЛ» (далі – ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»).

Для отримання відшкодування вкладникам ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» необхідно звернутися до будь-якого відділення ПАТ «ПУМБ» з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Фізичні особи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Відшкодування на підставі довіреності здійснюється за умови надання представником паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та довіреності (нотаріально засвідченої копії довіреності). Фізичні особи - резиденти додатково пред'являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду:

- підписану заяву про виплату гарантованої суми відшкодування;

- засвідчену особистим підписом копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, - з інформацією про прізвище, ім'я, по батькові, серію, номер, найменування або код органу, що видав документ, дату видачі;

- копію документа, виданого контролюючим органом, що засвідчує реєстрацію особи в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копію сторінки паспорта, у якому контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- нотаріально засвідчену копію документа, що дає право на отримання відшкодування на правах спадщини.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду – www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – www.bank-capital.com та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»: (044) 272-13-98. 

ПАТ «ПУМБ»: 38 (044) 496-88-61.

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).