Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ»

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 12.03.2019 по справі № 826/15723/17 залишено без задоволення скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного банку України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 15.03.2018 щодо відміни ліквідації ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ».

Зважаючи на це, виконавчою дирекцією Фонду з метою збереження активів банку та запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників та кредиторів банку було прийнято рішення про подовження повноважень уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» Ірини Володимирівни Білої до настання однієї з двох обставин:

- прийняття Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду остаточного рішення по справі № 826/15723/17 або

- погодження Національним банком України нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ».

Враховуючи ситуацію, що склалася, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів прийняла рішення також призупинити виплати вкладникам ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» гарантованої суми відшкодування.

Довідкова інформація за телефонами «Гарячої лінії» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).