ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення № 127 від 08.02.2016, Фонд з 12.02.2016 продовжує виплати вкладникам гарантованої суми відшкодування відповідно до Реєстру переказів вкладникам, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Для отримання коштів вкладники ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» з 12.02.2016 до 25.03.201включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» ( далі - ПАТ «ПУМБ»).

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банку-агенту та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Виплата коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину здійснюються за результатами розгляду індивідуального звернення на адресу Фонду. Для цього до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину. Після здійснення переказу (за результатом розгляду індивідуального звернення спадкоємця) заявнику (спадкоємцю) направляється лист-повідомлення про здійснення переказу із зазначенням найменування банку-агента.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» буде повідомлено додатково на сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» - www.integral.com.ua, а також у відділеннях ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК».

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10, 0 800-308-108, 0 800-503-435, (дзвінки по Україні безкоштовні);

Контакт-центр ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК»: 38 (044) 221-04-31;

ПАТ «ПУМБ»: 38 (044) 496 88 61.