ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ ПРОДАЖУ ЮРИДИЧНИМ ЧИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, НА 30% З 29.08.2019

АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів № 576 від 29 травня 2019 року, знизив вартість основних засобів, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам, на 30 % (тридцять відсотків) від початкової, з29 серпня 2019 року.

Продажу підлягає майно, яке використовувалось банком*, а саме:

  1. основних засобів, оціночна вартість яких не перевищує 10 мінімальних заробітних плат на день продажу;
  2. малоцінних та швидкозношуваних предметів, необоротних активів банку тощо, балансова вартість яких за відповідною групою становить менше 10 мінімальних заробітних плат на день продажу, без проведення незалежної оцінки. 

* Окрім майна, що використовується співробітниками Банку в процесі ліквідації та майна, затвердженого рішенням ФГВФО до продажу на аукціоні у складі лоту.

Для придбання майна банку шляхом безпосереднього продажу потенційним покупцям необхідно попередньо зв’язатись з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна за тел. (044) 594-83-25 та написати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку, на адресу електронної пошти: olha.lutsenko@fcbank.com.ua, після розгляду якої оплатити вартість обраного майна, що оформлюється договором купівлі-продажу майна (ЗА БАЖАННЯМ) (за посиланням1,2) та актом приймання-передачі майна.

З переліком можна ознайомитись нижче:

ПЕРЕЛІК МАЙНА (за посиланням 3)

Ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, можна за адресами:

м. Київ, вул. Поліська, 5

в період з  09.30 до 17.30  з понеділка  по  четвер, та 09.30 до 16.00 п’ятниці за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна, тел. (044) 594-83-25, адреса електронної пошти: olha.lutsenko@fcbank.com.ua, а саме подати Заявку  (посилання 4) на отримання допуску до  приміщення.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення банку та поверненню не підлягає.