ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ ПРОДАЖУ ЮРИДИЧНИМ ЧИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, НА 20% З 03.09.2019

АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відповідно до Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації, управління та продажу майна (активів) банків № 74 від 03 липня 2019 року, знизив вартість основних засобів, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам, на 20 % (двадцять відсотків) від початкової, з 03 вересня 2019 року.

 

Продажу підлягає майно, а саме:

     1. основні засоби, оціночна вартість яких не перевищує 10 мінімальних заробітних плат на день продажу;
     2. малоцінні та швидкозношувальні предмети, необоротні активи банку тощо, балансова вартість яких за відповідною групою становить менше 10 мінімальних заробітних плат на день продажу, без проведення незалежної оцінки. 

Для придбання майна банку шляхом безпосереднього продажу потенційним покупцям необхідно попередньо зв’язатись з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна за тел. (044) 594-83-27 та написати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку, на адресу електронної пошти: olha.lutsenko@fcbank.com.ua, після розгляду якої оплатити вартість обраного майна, що оформлюється договором купівлі-продажу майна (ЗА БАЖАННЯМ) (за посиланням1,2) та актом приймання-передачі майна.

З переліком можна ознайомитись нижче: 

ПЕРЕЛІК МАЙНА (посилання 3)

Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна за адресою

м. Київ, вул. Поліська, 5

в період з 09.30 до 17.30 з понеділка по четвер, та  з 09.30 до 16.00 п’ятниці за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку: Луценко Ольга Володимирівна, тел. (044) 594-83-27, адреса електронної пошти: olha.lutsenko@fcbank.com.ua, а саме подати Заявку (посилання 4) на отримання доступу до приміщення.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення банку та поверненню не підлягає.