ПАТ «УКРІНБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Оберемко Роман Анатолійович
Термін здійснення ліквідації банку 23.03.2016 - 22.03.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 25.12.2015 - 22.03.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 56 (6310) від 29.03.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування проспект Степана Бандери, 16, м. Київ, 04073
Контактний номер телефону банку 0 800-308-108, 044-333-36-55

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «УКРІНБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 лютого 2018 року № 536 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК» строком на один рік з 23 березня 2018 року до 22 березня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування у відкритому листі закликав керівників діючих банків не сприяти недобросовісним діям колишніх акціонерів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертається із відкритим листом до керівників діючих банків України із закликом проявити свою свідому професійну і громадянську позицію. Повний текст відкритого листа Фонду гарантування до керівників діючих банків:

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний тим, що державні реєстратори на основі аналогічних судових рішень вчиняють кардинально протилежні дії

ПРЕС-РЕЛІЗ

У Фонду гарантування викликає занепокоєння неоднозначність та непослідовність позиції державних реєстраторів щодо зміни керівників неплатоспроможних банків на підставі чинних судових рішень. Непоодинокими є випадки, коли, отримавши рішення суду про скасування процедур тимчасової адміністрації/ліквідації неплатоспроможного банку, колишні керівники таких установ поновлюють у реєстрі юридичних осіб записи про наявність у них повноважень на управління банком-банкрутом.

Детальніше...

ФГВФО: Навіть після рішення Верховного Суду України щодо Укрінбанку, пов’язані особи намагаються вивести його активи

ПРЕС-РЕЛІЗ

Навіть після рішення Верховного Суду України, яким підтверджено правомірність виведення «Укрінбанку» з ринку, пов’язані особи продовжують вчиняти дії для виведення його активів. Якщо на попередніх етапах з цією метою була створена компанія «Укрінком», як правонаступник банку, то тепер вже її хочуть оголосити банкрутом.

Детальніше...

ВСУ скасував рішення судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій щодо ПАТ «Укрінбанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Верховний Суд України сьогодні скасував рішення судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій та ухвалив нове рішення про відмову в позові акціонера щодо оскарження постанови НБУ про віднесення ПАТ «Укрінбанк» до категорії неплатоспроможних та рішення Фонду гарантування про запровадження в ньому тимчасової адміністрації.

Детальніше...

Фонд гарантування подав апеляційну скаргу на рішення суду щодо прес-релізів про ситуацію в ПАТ «Укрінбанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яке не вступило в дію, щодо інформації, оприлюдненої у прес-релізах про ситуацію довкола ПАТ «Укрінбанк». Мова йде про Рішенням Господарського суду міста Києва від 27.10.2016 у справі № 910/14236/16.

Детальніше...

ФГВФО звернеться за роз’ясненнями до ВАСУ щодо виконання рішення стосовно ПАТ «УкрІнБанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернеться до Вищого адміністративного суду України за офіційним роз’ясненням щодо порядку та способу виконання прийнятого ним 31 серпня 2016 року рішення у справі №826/1162/16 про скасування постанови НБУ про віднесення до категорії неплатоспроможних ПАТ «УкрІнБанк» одразу після отримання від ВАСУ повного офіційного тексту копії ухвали. Адже вказане рішення не передбачає автоматичного відновлення банківської ліцензії та порядку відновлення діяльності ПАТ «УкрІнБанк». Варто зауважити, що такий порядок не визначено ні самими рішеннями, ні будь-якими приписами чинного законодавства України.

Детальніше...

Розгляд касації по справі щодо відміни тимчасової адміністрації у ПАТ «УКРІНБАНК» призначено на 17 серпня

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 серпня у Вищому адміністративному Суді України (м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5) відбудеться розгляд касаційної скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного банку України на рішення Київського апеляційного адміністративного суду у справі по скасуванню постанови НБУ про віднесення до категорії неплатоспроможних ПАТ «УКРІНБАНК» та запровадження у ньому тимчасової адміністрації (№826/1162/16).

Детальніше...