ПАТ «УКРІНБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Оберемко Роман Анатолійович
Термін ліквідації банку 23.03.2016 - 22.03.2018
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 56 (6310) від 29.03.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Вознесенський узвіз (Смирнова-Ласточкіна), 10а, м. Київ, 04053
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Графік прийому вкладників кожної середи з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 247-20-63
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше

Фонд гарантування подав апеляційну скаргу на рішення суду щодо прес-релізів про ситуацію в ПАТ «Укрінбанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яке не вступило в дію, щодо інформації, оприлюдненої у прес-релізах про ситуацію довкола ПАТ «Укрінбанк». Мова йде про Рішенням Господарського суду міста Києва від 27.10.2016 у справі № 910/14236/16.

Детальніше...

ФГВФО звернеться за роз’ясненнями до ВАСУ щодо виконання рішення стосовно ПАТ «УкрІнБанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернеться до Вищого адміністративного суду України за офіційним роз’ясненням щодо порядку та способу виконання прийнятого ним 31 серпня 2016 року рішення у справі №826/1162/16 про скасування постанови НБУ про віднесення до категорії неплатоспроможних ПАТ «УкрІнБанк» одразу після отримання від ВАСУ повного офіційного тексту копії ухвали. Адже вказане рішення не передбачає автоматичного відновлення банківської ліцензії та порядку відновлення діяльності ПАТ «УкрІнБанк». Варто зауважити, що такий порядок не визначено ні самими рішеннями, ні будь-якими приписами чинного законодавства України.

Детальніше...

Розгляд касації по справі щодо відміни тимчасової адміністрації у ПАТ «УКРІНБАНК» призначено на 17 серпня

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 серпня у Вищому адміністративному Суді України (м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5) відбудеться розгляд касаційної скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного банку України на рішення Київського апеляційного адміністративного суду у справі по скасуванню постанови НБУ про віднесення до категорії неплатоспроможних ПАТ «УКРІНБАНК» та запровадження у ньому тимчасової адміністрації (№826/1162/16).

Детальніше...

Щодо ситуації, що склалася довкола ПАТ «УКРІНБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Сумнівні судові рішення у справі щодо законності ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК» та внесені на підставі них зміни до Єдиного державного реєстру (ЄДР) можуть обернутися для держави, позичальників та вкладників банку значними фінансовими втратами. З метою уникнення невідворотних наслідків Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав до правоохоронних органів – Генеральної Прокуратури, Служби Безпеки та Національного антикорупційного бюро України – заяви про вчинення кримінальних правопорушень. Про що раніше повідомлялося на сайті Фонду.

Детальніше...

Фонд подав заяви до ГПУ та СБУ: за одну ніч приватний нотаріус перереєстрував ПАТ «УКРІНБАНК» на колишнього власника - існує загроза виведення активів банку

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяви до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України про вчинення кримінального правопорушення.  Підставою для цього стало виявлення кричущого факту: 13 липня до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) внесено зміни, якими юридичну особу ПАТ «УКРІНБАНК» не тільки перереєстровано на нового керівника та за новою юрадресою, а навіть – перейменовано.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду щодо ПАТ «УКРІНБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 13.07.2016 р щодо відміни ліквідації ПАТ «Укрінбанк». Цим рішенням скарги Національного банку України та Фонду були залишені без задоволення.

Детальніше...

На підставі фіктивної постанови з-під застави ПАТ «УКРІНБАНК» було виведено та одразу продано заставне майно, вартістю понад 26,72 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 червня 2016 року комісія Міністерства юстиції розглянула скаргу Фонду гарантування вкладів на рішення держреєстратора, у результаті яких з-під застави ПАТ «УКРІНБАНК» було виведено та одразу продано заставне майно, вартістю понад 26,72 млн грн. Це черговий випадок, коли, посилаючись на фіктивну постанову державного виконавця, держреєстратором було знято обтяження і тимсамим виведено з-під застави банкуліквідне майно.

Детальніше...

Судове засідання з розгляду апеляційної скарги щодо ліквідації «Укрінбанку» перенесено

ПРЕС-РЕЛІЗ

Судове засідання з розгляду апеляційних скарг Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на рішення суду щодо ліквідації ПАТ «Укрінбанк» перенесено. Відбудеться воно у Київському апеляційному адміністративному суді 13 липня 2016 року.

Детальніше...

Завтра розглядатиметься апеляційна скарга Нацбанку та Фонду гарантування вкладів на рішення суду щодо ліквідації ПАТ «Укрінбанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Завтра, 22 червня 2016 року о 14.10 Київський апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на судове рішення щодо ліквідації ПАТ «Укрінбанк».

Детальніше...