Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «АВАНТ-БАНК»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 26 лютого 2016 р. № 262, «Про початок процедури ліквідації ПАТ «АВАНТ-БАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 02 березня 2016 р. розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АВАНТ-БАНК» (далі – ПАТ «АВАНТ-БАНК») з 02 березня 2016 р. до 12 квітня 2016 р. включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: АТ «ОТП БАНК» та АТ «УКРСИББАНК».

Відшкодування вкладникам ПАТ «АВАНТ-БАНК», які з будь-яких причин не звернуться до банку-агенту Фонду в період з 02 березня 2016 р. до 12 квітня 2016 р. здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК» Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим АТ «УКРСИББАНК»
Вінницька область АТ «УКРСИББАНК»
Волинська область АТ «УКРСИББАНК»
Дніпропетровська область АТ «УКРСИББАНК»
Донецька область АТ «УКРСИББАНК»
Житомирська область АТ «УКРСИББАНК»
Закарпатська область АТ «УКРСИББАНК»
Запорізька область АТ «УКРСИББАНК»
Івано-Франківська область АТ «УКРСИББАНК»
м. Київ АТ «ОТП БАНК»
Київська область АТ «ОТП БАНК»
Кіровоградська область АТ «УКРСИББАНК»
Луганська область АТ «УКРСИББАНК»
Львівська область АТ «УКРСИББАНК»
Миколаївська область АТ «ОТП БАНК»
Одеська область АТ «ОТП БАНК»
Полтавська область АТ «УКРСИББАНК»
Рівненська область АТ «УКРСИББАНК»
м. Севастополь АТ «УКРСИББАНК»
м. Сімферополь АТ «УКРСИББАНК»
Сумська область АТ «УКРСИББАНК»
Тернопільська область АТ «УКРСИББАНК»
Харківська область АТ «УКРСИББАНК»
Херсонська область АТ «УКРСИББАНК»
Хмельницька область АТ «УКРСИББАНК»
Черкаська область АТ «УКРСИББАНК»
Чернівецька область АТ «УКРСИББАНК»
Чернігівська область АТ «УКРСИББАНК»

Для уточнення інформації щодо місця реєстрації проживання за паспортом, вказаномупри укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК», будь ласка, звертайтесь до контакт-центру ПАТ «АВАНТ-БАНК» - (044) 364-34-34, 0 800 21-34-34.

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОТП БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10,

0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «АВАНТ-БАНК»: (044) 364-34-34, 0 800 21-34-34 (безкоштовно в межах України);

АТ «УКРСИББАНК»: 729 (безкоштовно з мобільних в межах України), 0 800 505 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України), (044) 590 06 90 (для міжнародних дзвінків);

АТ «ОТП БАНК»: (044) 490-05-82.