ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здіснення ліквідації банку 11.02.2016 - 10.02.2020
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 28 (6282) від 16.02.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. О. Гончара, 35, м. Київ, 01054
Графік прийому вкладників кожної середи з 10:00 до 13:00
Контактний номер телефону банку (044) 390-54-28, (044) 200-48-35
Продаж активів банку Детальніше

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб і надалі призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

З огляду на затримку в розгляді касаційної скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного банку України на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2018 року щодо відміни ліквідації ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» виплати гарантованого відшкодування вкладникам цього банку і надалі призупинено.

Детальніше...

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призупинено виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2018 року щодо відміни ліквідації ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ». Цим рішенням скарги Національного банку України та Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення.

Зважаючи на це, виконавчою дирекцією Фонду з метою збереження активів банку та запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників та кредиторів банку було прийнято рішення про подовження повноважень уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» Іллі Вікторовича Луньо до настання однієї з двох обставин:

- прийняття Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду остаточного рішення у касаційному провадженні № К/9901/47161/18 або

- погодження Національним банком України нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ».

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

З 02 квітня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»  за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

Оголошення про продовження часткового задоволення вимог четвертої черги кредиторів ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 05 березня 2018 року № 642 погоджено збільшення розміру часткового задоволення вимог кредиторів четвертої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ», відповідно до частини шостої статті 12 та пункту 4 частини першої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», у процентному співвідношенні на 21,5% від загальної суми четвертої черги.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 22 січня 2018 року № 152 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» строком на два роки з 11 лютого 2018 року до 10 лютого 2020 року включно.

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів четвертої черги ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 28 грудня 2017 року № 5560 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» розпочато часткове задоволення вимог кредиторів четвертої черги, відповідно до частини шостої статті 12 та пункту 4 частини першої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», в розмірі 70% від загальної суми вимог черги.

Детальніше...

Змінено адресу для листування і прийому громадян ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування і прийому громадян ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ПРЕМІУМ» (далі – ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»).

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» та уповноваженої особи Фонду

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  на здійснення ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРЕМІУМ» (далі - ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ») Луньо Ілля Вікторович проводить особистий прийом громадян кожної робочої середи з 10:00 до 13:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»: (044) 390-54-28.

Детальніше...