Уповноважену особу Фонду гарантування на здійснення ліквідації АТ «КБ «СОЮЗ» вже другий день не допускають у банк

Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації АТ «КБ «СОЮЗ» вже другий день не допускають у банк. Працівники приватної охоронної фірми створюють перепони для доступу в приміщення фінустанови, що розташоване у Києві на вул. Суворова, 4.

16.03.2016 уповноважена особа Фонду, виконуючи повноваження ліквідатора АТ «КБ «СОЮЗ», прибула до головного офісу АТ «КБ «СОЮЗ» з метою розпочати процедуру його ліквідації. Однак, колишні посадові особи АТ «КБ «СОЮЗ», почали чинити опір, зачинили двері будівлі банку та відмовились допускати уповноважену особу Фонду, про що складено відповідний акт.

На місце події за викликом Фонду прибули співробітники поліції, які склали протокол та прийняли заяву уповноваженої особи Фонду про вчинення кримінального правопорушення.

За вказаним фактом Печерським управлінням поліції ГУ НП у м. Києві 16.03.2016 внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12016100060001937 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) та розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Правління Національного банку України від 15 березня 2016 р. № 162/БТ «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «КБ «СОЮЗ» виконавчою дирекцією Фонду гарантування прийнято рішення від 15 березня 2016 р. № 343, «Про початок процедури ліквідації АТ «КБ «СОЮЗ» та делегування повноважень ліквідатора банку».