Відкрите звернення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до керівників АТ «КБ «СОЮЗ»!

Шановний Бугайов Андрію Івановичу!

(голова правління ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЮЗ»)

Шановна Назарчук Гелено Іванівно!

(виконувач обов’язків головного бухгалтера ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЮЗ»)

Доводимо до Вашого відома, що на підставі постанови Правління Національного банку України від 15.03.2016 № 162/БТ «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЮЗ» (далі – АТ «КБ «СОЮЗ») виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 15.03.2016 №343 «Про початок процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЮЗ».

Згідно з постановою Верховного Суду від 04.06.2019 у справі № 826/4275/16 уповноважена особа Фонду на ліквідацію АТ «КБ «СОЮЗ» продовжує здійснювати делеговані рішеннями виконавчої дирекції Фонду повноваження.

Рішенням виконавчої дирекції №1676 від 04.07.2019 визначено повноваження уповноважених осіб Фонду на ліквідацію АТ «КБ «СОЮЗ», зокрема провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Волкову Олександру Юрійовичу та провідному юрисконсульту відділу розслідування протиправних діянь департаменту розслідування протиправних діянь Смолію Богдану Володимировичу.

Враховуючи викладене, прошу Вас невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з моменту даної публікації на офіційному інтернет сайті Фонду http://www.fg.gov.ua та офіційному виданні «Голос України», прибути до приміщення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за адресою: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053 з метою виконання вимог ст. 46 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та забезпечити передачу бухгалтерської та іншої документації банку, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей банку АТ «КБ «СОЮЗ» уповноваженій особі Фонду на ліквідацію АТ «КБ «СОЮЗ» Смолію Богдану Володимировичу та надати інформацію про фактичне місце знаходження АТ «КБ «СОЮЗ» (код за ЄДРПОУ - 35574578). Контактний телефон: (044) 585-44-30.

У випадку не прибуття у зазначений вище термін та місце, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «КБ «СОЮЗ» будуть вживатися заходи, передбачені чинним законодавством України.