Фонд просить ринок надати пропозиції щодо можливої вартості лоту - прав вимоги за кредитом одного із найбільших виробників молочної продукції

У заставі ПАТ «Банк Петрокоммерц Україна» – цілісний майновий комплекс діючого молокозаводу.

 

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб розглядається можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитом юридичної особи – одного із найбільших виробників молочної продукції в Україні. У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитної справи та надати свої пропозиції щодо можливої вартості активу, що перебуває на балансі ПАТ «Банк Петрокоммерц Україна».

Заборгованість за кредитом, станом на 1 жовтня 2016 року, склала 112 млн грн. У забезпечення за договором, зокрема, передано цілісний майновий комплекс діючого молокозаводу (будівлі та обладнання) та 40 транспортних засобів.

Позичальник веде активну господарську діяльність і входить до складу відомої компанії, що є одним із лідерів ринку виробництва морозива та напівфабрикатів. Кількасот найменувань продукції, що виходять під кількома відомими торговими марками, широко представлені на ринках України та закордоном. Стисла презентація активу – за посиланням.

Отримати детальну інформацію про актив, шляхом доступу до кімнати даних, можна у відділенні банку після підписання стандартного договору конфіденційності (представники банку – Тимошенко Костянтин Володимирович (098) 509 10 51, Ромашко Олена Олексіївна (044) 333 35 94).  

Індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу romashko@fg.gov.ua до 11 листопада 2016 року.