ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

ПІБ уповноваженої особи Славкіна Марина Анатоліївна
Термін ліквідації банку 06.06.2016 - 05.06.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 05.04.2016 - 05.06.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію газета «Голос України» № 106 (6360) від 09.06.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Прорізна, 8, м. Київ, 01601
Графік прийому вкладників кожного другого та четвертого робочого четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 536-97-27, (044) 536-97-95
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

З 21 серпня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 24 травня 2018 року № 1452 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» строком на два роки з 06 червня 2018 року до 05 червня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

З 31 травня 2018 до 12 липня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) продовжує здійснювати виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».

Детальніше...

Змінено режим особистого прийому уповноваженої особи на ліквідацію ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 01 червня 2018 року режиму особистого прийому уповноваженої особи Фонду гарантування на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ХРЕЩАТИК» (далі – ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»).

Детальніше...

ФГВФО: Існує ризик втрати контролю над активами Банку «Хрещатик»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів заявляє, що існує ризик втрати контролю над активами ПАТ «КБ «Хрещатик» через розпочату судову кампанію щодо відміни процедури ліквідації банку. Нагадаємо, процедура ліквідації цього банку триває вже майже два роки.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДЕЛЕГУВАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ЛІКВІДАТОРА ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування від 05 квітня 2018 року № 994 звільнено від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду гарантування на ліквідацію ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Костенка І.І. та відкликано всі делеговані йому повноваження ліквідатора ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».

Детальніше...

На продаж виставлено кредити компанії-рітейлера, що входить до складу однієї з найбільших торгово-промислових груп України

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 квітня у системі ProZorro.Продажі відбудеться голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичної особи – одного з найвідоміших українських рітейлерів.  У заставі банку – комплекс нежитлових будівель та споруд у смт Ворзель, що на Київщині, та виробниче і торгове обладнання. На аукціон активи ПАТ «КБ «Хрещатик» виставляються із початковою ціною реалізації 26,74 млн грн. Упродовж дня торгів автоматично та покроково ціна максимально може знизитися до 5,35 млн грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

Детальніше...

Кредити компанії із багаторічним досвідом роботи на ринку оздоблювальних матеріалів виставлено на голландський аукціон

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 квітня у системі ProZorro.Продажі відбудеться голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичної особи – виробника будівельних виробів (цілого спектру карнизів, багетів, фальшбалок та елементів фасадного декору). При цьому у заставі банку – виробниче обладнання та нежитлові приміщення, у тому числі у центрі столиці. На аукціон активи ПАТ «КБ «Хрещатик» виставляються із початковою ціною реалізації 83,45 млн грн. Упродовж дня торгів автоматично та покроково ціна максимально може знизитися до 16,69 млн грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

Детальніше...

Фонд оприлюднює інформацію про результати комплексного аналізу неплатоспроможності (forensic) ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

У період з травня до листопада 2017 року товариством з обмеженою відповідальністю «АКТІО» було здійснено аналіз неплатоспроможності (forensic) ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», проведений за ініціативи департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...