ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПУАТ «ФІДОБАНК»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 05 грудня 2016 року № 2687 «Про затвердження змін та доповнень до загального Реєстру вкладників ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК» та продовження виплат вкладникам», Фонд з 7 грудня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК» (далі – ПУАТ «ФІДОБАНК») з 7 грудня 2016 року до 19 січня 2017 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: ПАТ «КРЕДОБАНК»та ПАТ «ПУМБ».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПУАТ «ФІДОБАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку ПУАТ «ФІДОБАНК» Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим та м. Севастополь ПАТ «ПУМБ»
Вінницька область ПАТ «ПУМБ»
Волинська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ «ПУМБ»
Донецька область ПАТ «ПУМБ»
Житомирська область ПАТ «КРЕДОБАНК
Закарпатська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Запорізька область ПАТ «ПУМБ»
Івано-Франківська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська область ПАТ «ПУМБ»
м. Київ ПАТ «ПУМБ»
Кіровоградська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Луганська область ПАТ «ПУМБ»
Львівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Одеська область ПАТ «ПУМБ»
Полтавська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Рівненська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Сумська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Тернопільська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Харківська область ПАТ «ПУМБ»
Херсонська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Хмельницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Черкаська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернівецька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернігівська область ПАТ «ПУМБ»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «ПУМБ».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПУАТ «ФІДОБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПУАТ «ФІДОБАНК» - www.fidobank.ua та відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПУАТ «ФІДОБАНК»: (044) 593-00-47, (044) 593-00-00;

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800 50-88-70 (безкоштовно в межах Україні);

ПАТ «ПУМБ»: +38 (044) 496-88-61.