ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) продовжує виплати коштів вкладникам ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»).

Для отримання коштів вкладники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 20 січня 2017 року до 02 березня 2017 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: ПАТ «АЛЬФА БАНК; ПАТ «ПУМБ» та АТ «ТАСКОМБАНК».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ». Перелік банків наведено у таблиці.

Даний реєстр відшкодувань вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» містить інформацію про фізичних осіб, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», заяви яких були подані до 30 грудня 2016 року включно до пунктів прийому документів ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» або засобами поштового зв’язку.

Заяви, що були подані після зазначених дат будуть включені до наступного реєстру на виплату. Прийом заяв продовжується і буде тривати до завершення процедури ліквідації ПАТ «Банк «Михайлівський».

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим та м. Севастополь ПАТ «ПУМБ»
Вінницька область ПАТ «ПУМБ»
Волинська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ «ПУМБ»
Донецька область ПАТ «ПУМБ»
Житомирська область ПАТ «ПУМБ»
Закарпатська область ПАТ «ПУМБ»
Запорізька область АТ «ТАСКОМБАНК»
Івано-Франківська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Київська область ПАТ «АЛЬФА БАНК»
м. Київ ПАТ «АЛЬФА БАНК»
Кіровоградська область ПАТ «ПУМБ»
Луганська область ПАТ «ПУМБ»
Львівська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Миколаївська область ПАТ «ПУМБ»
Одеська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Полтавська область ПАТ «ПУМБ»
Рівненська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Сумська область ПАТ «ПУМБ»
Тернопільська область АТ «ТАСКОМБАНК»
Харківська область ПАТ «ПУМБ»
Херсонська область ПАТ «ПУМБ»
Хмельницька область АТ «ТАСКОМБАНК»
Черкаська область ПАТ «ПУМБ»
Чернівецька область ПАТ «ПУМБ»
Чернігівська область ПАТ «ПУМБ»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «АЛЬФА БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - www.mbank.kiev.ua та відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»: (044) 594-98-25;

ПАТ «АЛЬФА-БАНК»: +38 (046) 264-63-59, +38 (044) 498-16-01, +38 (050) 119-12-09;

ПАТ «ПУМБ»: +38 (044) 496-88-61;

АТ «ТАСКОМБАНК»: +38 (044) 393 25 90.