ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Федорченко Андрій Володимирович
Термін ліквідації банку 27.09.2016 - 26.09.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 27.07.2016 - 26.09.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 186 (6440) від 30.09.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Боричів Тік, 35 літера «В», м. Київ, 04070
Графік прийому вкладників кожного вівторка з 15:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку  (044) 537-62-64
Продаж активів банку Детальніше

Оголошення про припинення ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» як юридичної особи

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 02 квітня 2018 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внесено запис №10721110011028688 про проведення державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК» (далі -  ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ВИПЛАТИ ГАРАНТОВАНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»

30 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Оголошення про передачу акціонерам залишкового майна ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»

На підставі одержаної від акціонера ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» заяви про намір отримати майно (активи) банку, що залишилось після задоволення вимог кредиторів, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 18.12.2017 прийняла рішення № 5423 «Про передачу залишкового майна (активів) акціонерам ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»». Підписання договору (акту) про передачу залишкового майна у власність акціонера, що виявив намір отримати таке майно, буде здійснювати уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК».

Оголошення про завершення задоволення вимог кредиторів ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК» та право акціонерів на отримання залишкового майна банку

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК») завершено задоволення акцептованих вимог кредиторів банку згідно з черговістю, встановленою ст.52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Змінено адресу для листування і прийому громадян ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування і прийому громадян та контактного номеру телефону ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»).

Детальніше...

Сервери IBM та телекомунікаційне обладнання JUNIPER уже наступного тижня торгуватимуться у системі ProZorro.Продажі

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 серпня у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони з продажу основних засобів, що перебувають на балансі ПАТ «Держзембанк». Загалом на торги виставлено десять лотів, до складу яких увійшли сервери загального призначення IBM Flex System x240 Compute Node, блейд-шасі IBM Flex System Enterprise Chassis та телекомунікаційне обладнання відомої компанії JUNIPER. При цьому частина обладнання використовується у поточній роботі банку, а частина – нова. Детальна інформація про усі виставлені на продаж активи – за посиланням

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів десятої черги ПАТ «Держзембанк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 30 березня 2017 року № 1261 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «Держзембанк» розпочато задоволення вимог кредиторів деcятої черги, відповідно до частини шостої  статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «Держзембанк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 19 грудня 2016 року № 2866 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «Держзембанк» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої  статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Затверджено реєстр акцептованих вимог кредиторів ПАТ «Держзембанк»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 01.12.2016 року № 2650 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПАТ «Держзембанк».

Детальніше...

РЕЖИМ РОБОТИ ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»ТА УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ФОНДУ

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» Федорченко Андрій Володимирович проводить особистий прийом громадян кожного вівторка з 11:00 години до 13:00 години, за попереднім записом, який буде здійснюватись за телефоном ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК»: 38 (044) 32-32-900.

Детальніше...