ПАТ «КСГ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Горбатюк Тетяна Миколаївна
Термін ліквідації банку 31.08.2016 - 30.08.2018
Дата публікації про ліквідацію газета «Голос України» № 166 (6420) від 02.09.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Прорізна, буд. 11, м. Київ, 01001
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Графік прийому вкладників кожного вівторка  з 10:00 до 12:00   
Контактний номер телефону банку (044) 207-90-00
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

Активи ПАТ «КСГ Банк»: у кредитному портфелі фізосіб – три кредити, жоден з яких не обслуговується

ПРЕС-РЕЛІЗ

KSG ASSETS 1Оціночна вартість активів ПАТ «КСГ Банк» майже у чотири рази нижча від суми, зафіксованої у бухгалтерській звітності банку. У той час, як «на папері» вартість активів, включених до ліквідаційної маси банку, складає 573,1 млн грн, два незалежні суб’єкти оціночної діяльності (СОД) оцінили їх у 152,5 млн грн. Крім того, у ході ліквідації виявлено факти, що свідчать про наявність ознак кримінальних правопорушень у діях службових осіб банку. При цьому, 05 квітня 2017 року у Київському апеляційному адміністративному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги за позовом Касьянова С.П.(одного з акціонерів банку) до НБУ та Фонду про визнання протиправним та скасування рішення Правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «КСГ БАНК». Нагадаємо, оскаржуване рішення було ухвалене НБУ у серпні 2016 року за систематичні порушення у сфері фінансового моніторингу.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ АКТИВІВ ПАТ «КСГ Банк»

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КСГ Банк» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПАТ «КСГ Банк» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «КСГ БАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 19 грудня 2016 року № 2867 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КСГ БАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Затверджено реєстр акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КСГ БАНК»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 08.12.2016 року № 2701 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПАТ «КСГ БАНК».

Детальніше...