ПАТ «КСГ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Коваленко Олександр Володимирович
Термін здійснення ліквідації банку 31.08.2016 - 30.08.2019
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію газета «Голос України» № 166 (6420) від 02.09.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Воздвиженська, 58, м. Київ, 04071
Графік прийому вкладників кожного вівторка  з 10:00 до 12:00   
Контактний номер телефону банку (044) 537-62-88
Продаж активів банку Детальніше

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «КСГ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 23 серпня 2018 року № 2333 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КСГ БАНК» строком на один рік з 31 серпня 2018 року до 30 серпня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний тим, що державні реєстратори на основі аналогічних судових рішень вчиняють кардинально протилежні дії

ПРЕС-РЕЛІЗ

У Фонду гарантування викликає занепокоєння неоднозначність та непослідовність позиції державних реєстраторів щодо зміни керівників неплатоспроможних банків на підставі чинних судових рішень. Непоодинокими є випадки, коли, отримавши рішення суду про скасування процедур тимчасової адміністрації/ліквідації неплатоспроможного банку, колишні керівники таких установ поновлюють у реєстрі юридичних осіб записи про наявність у них повноважень на управління банком-банкрутом.

Детальніше...

Щодо виплат коштів вкладникам ПАТ «КСГ БАНК»

Беручи до уваги ухвалу Вищого адміністративного суду України від 29 червня 2017 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 05 квітня 2017 року у справі за № 826/14032/16, керуючись пунктом 2 частини п’ятої, частини шостої статті 12, статтями 37-38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення про призупинення виплат сум гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КСГ БАНК».

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «КСГ БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2385 від 08 червня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «КСГ БАНК».

Детальніше...

Активи ПАТ «КСГ Банк»: у кредитному портфелі фізосіб – три кредити, жоден з яких не обслуговується

ПРЕС-РЕЛІЗ

KSG ASSETS 1Оціночна вартість активів ПАТ «КСГ Банк» майже у чотири рази нижча від суми, зафіксованої у бухгалтерській звітності банку. У той час, як «на папері» вартість активів, включених до ліквідаційної маси банку, складає 573,1 млн грн, два незалежні суб’єкти оціночної діяльності (СОД) оцінили їх у 152,5 млн грн. Крім того, у ході ліквідації виявлено факти, що свідчать про наявність ознак кримінальних правопорушень у діях службових осіб банку. При цьому, 05 квітня 2017 року у Київському апеляційному адміністративному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги за позовом Касьянова С.П.(одного з акціонерів банку) до НБУ та Фонду про визнання протиправним та скасування рішення Правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «КСГ БАНК». Нагадаємо, оскаржуване рішення було ухвалене НБУ у серпні 2016 року за систематичні порушення у сфері фінансового моніторингу.

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ «КСГ БАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 19 грудня 2016 року № 2867 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КСГ БАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...