ПАТ «КСГ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Шкурко Віктор Михайлович
Термін ліквідації банку 31.08.2016 - 30.08.2018
Дата публікації про ліквідацію газета «Голос України» № 166 (6420) від 02.09.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Воздвиженська, 58, м. Київ, 04071
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Графік прийому вкладників кожного вівторка  з 10:00 до 12:00   
Контактний номер телефону банку (044) 537-62-88
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «КСГ БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2385 від 08 червня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «КСГ БАНК».

Детальніше...

Активи ПАТ «КСГ Банк»: у кредитному портфелі фізосіб – три кредити, жоден з яких не обслуговується

ПРЕС-РЕЛІЗ

KSG ASSETS 1Оціночна вартість активів ПАТ «КСГ Банк» майже у чотири рази нижча від суми, зафіксованої у бухгалтерській звітності банку. У той час, як «на папері» вартість активів, включених до ліквідаційної маси банку, складає 573,1 млн грн, два незалежні суб’єкти оціночної діяльності (СОД) оцінили їх у 152,5 млн грн. Крім того, у ході ліквідації виявлено факти, що свідчать про наявність ознак кримінальних правопорушень у діях службових осіб банку. При цьому, 05 квітня 2017 року у Київському апеляційному адміністративному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги за позовом Касьянова С.П.(одного з акціонерів банку) до НБУ та Фонду про визнання протиправним та скасування рішення Правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «КСГ БАНК». Нагадаємо, оскаржуване рішення було ухвалене НБУ у серпні 2016 року за систематичні порушення у сфері фінансового моніторингу.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ АКТИВІВ ПАТ «КСГ Банк»

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «КСГ Банк» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПАТ «КСГ Банк» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат

Детальніше...