ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АТ «АРТЕМ-БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) продовжує виплати коштів вкладникам АТ «АРТЕМ-БАНК» за загальним реєстром вкладників. Звертаємо Вашу увагу, що виплати будуть здійснюватися вкладникам, які не отримали свої кошти під час попередніх виплат, так і вкладникам, рахунки яких перевірялися на предмет нікчемності уповноваженою особою Фонду та щодо яких завершено перевірку. Вкладник може з’ясувати чи включена інформація про його вклад до реєстру, зателефонувавши до відповідного банку-агента Фонду.

Для отримання коштів вкладники АТ «АРТЕМ-БАНК» з 17 травня 2017 року до 29 червня 2017 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду.

Банк-агент, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «АРТЕМ-БАНК». Перелік банків-агентів, що здійснюють виплату коштів, наведено у таблиці.

Область, в якій здійснювалося обслуговування банківського вкладу/рахунку з АТ «АРТЕМ-БАНК» Банк, що здійснює виплату коштів
Вінницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Волинська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Донецька область ПАТ «ПУМБ»
Житомирська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Закарпатська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Запорізька область ПАТ «ПУМБ»
Івано-Франківська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
м. Київ ПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Кіровоградська область ПАТ «ПУМБ»
Луганська область ПАТ «ПУМБ»
Львівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Одеська область ПАТ «ПУМБ»
Полтавська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Рівненська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Сумська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Тернопільська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Харківська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Херсонська область ПАТ «ПУМБ»
Хмельницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Черкаська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернігівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернівецька область ПАТ «КРЕДОБАНК»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «КРЕДОБАНК».

Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення визначеного банку, відповідно до вищезазначеної таблиці, з паспортом та документом, виданим контролюючим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа, виданого контролюючим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «АРТЕМ-БАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АТ «АРТЕМ-БАНК» - www.artembank.com.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

АТ «АРТЕМ-БАНК»: (044) 207-45-72, (044) 207-45-78;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800-50 88-70 (безкоштовно в межах Україні);

ПАТ «ПУМБ»: 38 (044) 496-88-61.