ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АТ «АРТЕМ-БАНК»

З 24 липня 2017 року до 04 вересня 2017 року Фонд гарантування здійснює виплати коштів вкладникам АТ «АРТЕМ-БАНК».

Для отримання відшкодування вкладники АТ «АРТЕМ-БАНК» можуть звертатись з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду ПАТ «ПУМБ».

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа, виданого контролюючим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «АРТЕМ-БАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АТ «АРТЕМ-БАНК» - www.artembank.com.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

АТ «АРТЕМ-БАНК»: (044) 483-30-65;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ «ПУМБ»: 38 (044) 496-88-61.