ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ РОЗПОЧИНАЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ БАНК «ТРАСТ»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 30 грудня 2016 року № 3086, Фонд з 04 січня 2017 року розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ БАНК «ТРАСТ».

Для отримання коштів вкладники ПАТ БАНК «ТРАСТ» з 04 січня 2017 року до 15 лютого 2017 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду.

Банк-агент, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ БАНК «ТРАСТ». Перелік банків-агентів, що здійснюють виплату коштів, наведено у таблиці.

Область, в якій здійснювалося обслуговування банківського вкладу/рахунку з ПАТ БАНК «ТРАСТ» Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим та м. Севастополь ПАТ «АЛЬФА-БАНК»
Вінницька область АБ «УКРГАЗБАНК»
Волинська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Донецька область АБ «УКРГАЗБАНК»
Житомирська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Закарпатська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Запорізька область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Івано-Франківська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
м. Київ ПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Кіровоградська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Луганська область ПАТ «АЛЬФА-БАНК»
Львівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Одеська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Полтавська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Рівненська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Сумська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Тернопільська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Харківська область ПАТ «АЛЬФА-БАНК»
Херсонська область ПАТ «АЛЬФА-БАНК»
Хмельницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Черкаська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Чернігівська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Чернівецька область АБ «УКРГАЗБАНК»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «АЛЬФА-БАНК».

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення визначеного банку, відповідно до вищезазначеної таблиці, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ БАНК «ТРАСТ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ БАНК «ТРАСТ» -  www.banktrust.com.ua    та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

ПАТ БАНК «ТРАСТ»: 0-800-50-90-20;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ «АЛЬФА-БАНК»: 38 (044) 498-16-01, 38 (050) 119-12-09;

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800-50 88-70 (безкоштовно в межах Україні);

ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»: 0 800-30-70-30, (048) 30 70 30;

АБ «УКРГАЗБАНК»: 0 800 309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 38 (044) 494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора).