Кредити із діючим хлібозаводом у заставі – виставлено на повторні торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

9 серпня 2017 рокувідбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом компанії, у забезпечення за яким передано нерухомість та обладнання діючого хлібозаводу на Донеччині, а також будівлі елеватора та млина. Актив ПАТ «ВБР» виставляється на повторні торги за 3 023 038 грн.

На продаж виставлено права вимоги за кредитом юридичної особи. Компанія-позичальник, згідно з інформацією з ЄДР, перебуває у стані припинення. У минулому підприємство вело господарську діяльність у сфері виробництва макаронних виробів та подібних борошняних виробів. У той же час позичальник входить до складу однієї з найбільших бізнес-груп у сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування.

У червні цього року загальна заборгованість за кредитом перевищила  29,45 млн грн.

При цьому у заставі банку:

-  будівлі, споруди та обладнання елеватора, загальною площею 10 942 м2, що знаходяться у м. Новоукраїнка , Кіровоградської області;

- обладнання та нерухомість млина у с. Вільховатка,  Нововодолазького району, Харківської області.

Крім того, у забезпечення за кредитом передано комплекс будівель та споруд, а також обладнання діючого хлібозаводу у м. Дружківка, що на Донеччині.

Ілюстрована презентація активу – за посиланням.  

Детальна інформація, публічні паспорти лоту та торгів – тут.

Повторний аукціон з продажу відбудеться 09.08.2017 у системі ProZorro.Продажі. Початкова ціна реалізації – 3 023 038 грн.  

Нагадаємо, у публічних паспортах торгів визначено дату та умови проведення наступних аукціонів у разі, якщо попередні торги будуть визнані такими, що не відбулися.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті та на Інформаційному порталі Фонду – http://torgi.fg.gov.ua/.