ПАТ «ВіЕйБі Банк»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 20.03.2015 - 19.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 21.11.2014 - 19.03.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 54 (6058) від 26.03.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Прорізна, б. 8, 6-й поверх, м. Київ, 01001
Графік прийому вкладників кожного першого і третього четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 496-33-96
Продаж активів банку Детальніше

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 952 від 18 квітня 2019 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВіЕйБі Банк»).

Детальніше...

ЧЕРГОВІ 4 УКРУПНЕНІ ПУЛИ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Наступного тижня відбудуться торги в рамках третього етапу продажу вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами та забезпеченими іпотекою.

 28 січня – у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони, на яких буде виставлено на продаж чотири пули обсягом понад 100 млн грн кожен.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Це дасть змогу продати пул за ціною, що максимально наближена до реальної вартості активів на ринку.

Детальніше...

ПЕРШІ УКРУПНЕНІ ПУЛИ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб переходить до третього етапу продажу вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами та забезпеченими іпотекою.

 23 січня – у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони, на яких буде виставлено на продаж чотири пули обсягом понад 100 млн грн кожен.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Це дасть змогу продати пул за ціною, що максимально наближена до реальної вартості активів на ринку.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк»

З 20 вересня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

На підставі підроблених документів майно «ВіЕйБі Банку», вартістю понад 10 млн грн, було неправомірно перереєстровано на приватну фірму

ПРЕС-РЕЛІЗ

На підставі підроблених документів та шляхом несанкціонованого використання електронного цифрового підпису державного виконавця право власності на ліквідне майно ПАТ «ВіЕйБі Банк» ­– будівлю у центрі міста Полтава, вартістю понад 10,7 млн грн – було неправомірно виведено з-під обтяження (іпотеки та накладеного арешту), і у подальшому перереєстровано на приватну фірму. При цьому жодних рішень щодо відчуження нерухомого майна ПАТ «ВіЕйБі Банк», як і судових проваджень, на підставі яких можливо було внести запис про зміну власника – не існує. Цинізм ситуації полягає у тому, що протиправні дії, направленні на відчуження нерухомого майна банку, вчиняються у той час, коли в рамках кримінальних проваджень (у тому числі розпочатих за заявами Фонду) правоохоронними органами проводяться численні обшуки та виїмки документів у неплатоспроможному ПАТ «ВіЕйБі Банк».  

Детальніше...

Фонд гарантування виставляє на продаж активи «ВіЕйБі Банку»: права вимоги за кредитами та нерухомість у центрі Києва

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів виставляє на продаж лот, до складу якого включені права вимоги за кредитами, нерухомість та основні засоби, що перебувають на балансі ПАТ «ВіЕйБі Банк». Активи виставляються на продаж одним лотом на голландський аукціон – за один день ціну буде знижено до 20%. Торги відбудуться у системі ProZorro.Продажі 16 березня.  Стартова ціна – 125,7 млн грн.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ВіЕйБі Банк»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 лютого 2018 року № 474 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» строком на два роки з 20 березня 2018 року до 19 березня 2020 року включно.

Детальніше...

Кредити одного із найпотужніших агрохолдингів країни виставлено на повторні торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

7 лютого на повторні торги виставляються права вимоги за кредитами юридичних осіб, що входять до складу одного з найпотужніших в Україні вертикально-інтегрованих аграрних холдингів. Активи ПАТ «ВіЕйБі Банк» торгуватимуться за стандартною для Фонду моделлю англійських аукціонів (english forward) востаннє. Початкова ціна реалізації – 178,33 млн грн. У випадку, якщо запланований аукціон не відбудеться, наступного разу активи будуть виставлені на продаж уже за голландською моделлю (зі 100% від загальної заборгованості упродовж одного дня ціна автоматично та покроково максимально може знизитись до 20%). Якщо індивідуальний продаж не відбудеться – далі активи торгуватимуться у складі пулу.

Детальніше...

Підконтрольні екс-президенту «ВіЕйБі Банку» фірми заборгували банку більше 2 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Заборгованість фірм, які підконтрольні та пов’язані з міноритарним акціонером та екс-президентом «ВіЕйБі Банку» Сергієм Максимовим, за виданими банком кредитами на сьогодні становить більше 2 млрд грн.

Детальніше...