ПАТ «ВіЕйБі Банк»

ПІБ уповноваженої особи Славкіна Марина Анатоліївна
Термін здійснення ліквідації банку 20.03.2015 - 19.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 21.11.2014 - 19.03.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 54 (6058) від 26.03.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Г. Тороповського (І. Дубового), буд. 18, м. Київ, 02100
Графік прийому вкладників кожного першого і третього четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 496-33-96
Продаж активів банку Детальніше

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ВіЕйБі Банк»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 лютого 2018 року № 474 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» строком на два роки з 20 березня 2018 року до 19 березня 2020 року включно.

Детальніше...

Кредити одного із найпотужніших агрохолдингів країни виставлено на повторні торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

7 лютого на повторні торги виставляються права вимоги за кредитами юридичних осіб, що входять до складу одного з найпотужніших в Україні вертикально-інтегрованих аграрних холдингів. Активи ПАТ «ВіЕйБі Банк» торгуватимуться за стандартною для Фонду моделлю англійських аукціонів (english forward) востаннє. Початкова ціна реалізації – 178,33 млн грн. У випадку, якщо запланований аукціон не відбудеться, наступного разу активи будуть виставлені на продаж уже за голландською моделлю (зі 100% від загальної заборгованості упродовж одного дня ціна автоматично та покроково максимально може знизитись до 20%). Якщо індивідуальний продаж не відбудеться – далі активи торгуватимуться у складі пулу.

Детальніше...

Підконтрольні екс-президенту «ВіЕйБі Банку» фірми заборгували банку більше 2 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Заборгованість фірм, які підконтрольні та пов’язані з міноритарним акціонером та екс-президентом «ВіЕйБі Банку» Сергієм Максимовим, за виданими банком кредитами на сьогодні становить більше 2 млрд грн.

Детальніше...

На продаж виставлено кредити одного із найпотужніших агрохолдингів країни

ПРЕС-РЕЛІЗ

15 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, що входять до складу одного з найпотужніших в Україні вертикально інтегрованих аграрних холдингів. Активи ПАТ «ВіЕйБі Банк» на торги виставляються із початковою ціною реалізації у 198,15 млн грн.

Детальніше...

На продаж виставлено права вимоги за кредитом виробника виноградних вин з Одеси

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 березня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення за яким передано комплекс будівель та обладнання для виробництва вин та коньяків. Актив перебуває на балансі ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Детальніше...

Акціонер «ВіЕйБі Банку» Максимов, перебуваючи в розшуку, намагається вивести активи з банку та залишити його кредиторів без коштів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Міноритарний акціонер ПАТ «ВіЕйБі Банк» Сергій Максимов,  перебуваючи у міжнародному розшуку у рамках розслідування кримінальної справи, намагається вивести ліквідні активи з банку. Мова йде про «Броварський завод пластмас», майновий комплекс та гуртожиток якого було передано у заставу банку, як забезпечення виконання умов кредитних договорів. На сьогодні вчиняються спроби через суди позбавити банк частини забезпечення за кредитом – комплексу заводу.

Детальніше...

На продаж виставлено права вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлі торгівельного та офісного центрів у Миколаєві

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитом ПАТ «ВіЕйБі Банк». Компанія-позичальник не перебуває у процесі припинення і на сьогодні працює у сфері надання в оренду й експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна. Загальна заборгованість за договором, станом на 1 липня 2016 року склала 51,14 млн грн. У заставі банку – дві будівлі торгівельного та офісного центрів у Миколаєві. Також кредит забезпечується солідарною порукою юридичної особи. На торги актив виставляється уперше.

Детальніше...

ПАТ «ВіЕйБі Банк» припиняє використання товарного знаку «VAB»

У зв’язку із закінченням терміну дії ліцензійного договору між ПАТ «ВіЕйБі Банк» та ТОВ «ВіЕйБі Груп» щодо права використання ПАТ «ВіЕйБі Банк» товарного знаку «VAB», з 4 серпня 2016 року припиняється використання зазначеного товарного знаку в діловій документації, в рекламі та в мережі Інтернет.

Детальніше...

Фонд запрошує ринок вивчити активи лікеро-горілчаного бізнесу

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на продаж три кредити ПАТ «ВіЕйБі Банк», забезпеченням за якими є активи лікеро-горілчаного бізнесу. У рамках передпродажної підготовки з метою попередньої оцінки лоту Фонд запрошує усіх потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Детальніше...

Відбулось засідання комітету моніторингу по роботі з пов’язаними особами Ради громадського моніторингу при Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ

До участі у першому засіданні комітету були запрошені представники Ради громадського моніторингу, ФГВФО, уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі  Банк» Марина Славкіна та вкладники ПАТ «ВіЕйБі  Банк». Засідання відбулось за ініціативи комітету.

Детальніше...