ПАТ «ВіЕйБі Банк»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 20.03.2015 - 19.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 21.11.2014 - 19.03.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 54 (6058) від 26.03.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. О. Гончара, 35, м. Київ, 01054
Графік прийому вкладників кожного першого і третього четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 200-48-37
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

На продаж виставлено пул активів ПАТ «ВіЕйБі БАНК», сформований з кредитів юридичних осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 жовтня 2019 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів ПАТ «ВіЕйБі БАНК», що складається зі 113 кредитів та 3 позицій дебіторської заборгованості 61 юридичної особи (59 – діючі підприємства) – підприємств агропромислової галузі. 90 кредитів знаходяться у заставі НБУ (заборгованість – 22 100,0 млн грн), інші активи пов’язані з цими кредитами (заборгованість – 7 181,0 млн грн).

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 17 вересня 2019 року № 2354 від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «ВіЕйБі Банк») відсторонено заступника начальника відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Матвійчука О.Ю. та відкликано всі повноваження, делеговані йому Фондом, з 18 вересня 2019 року.

Детальніше...

Змінено адресу для листування та прийому громадян в ПАТ «ВіЕйБі БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну адреси для листування та прийому громадян ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «ВіЕйБі Банк»).

Детальніше...

Оголошення про визначення повноважень уповноважених осіб Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 24 червня 2019 року № 1583 визначено повноваження уповноважених осіб на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Уповноваженій особі Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк» Луньо І.В. делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «ВіЕйБі Банк», визначені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, в тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень щодо звернення до пов’язаної з банком особи з вимогою про відшкодування шкоди та звернення з такою вимогою до суду, а також з вимогою до небанківської фінансової установи, якою від фізичних осіб залучені як позики або вклади кошти, що згідно з Законом прирівнюються до вкладів, та повноважень в частині організації реалізації активів банку, визначених пунктами 5, 6 та 8 частини другої статті 37, пунктом 4 частини першої статті 48 Закону.

Детальніше...

Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 20 травня 2019 року № 1264 відсторонено від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВіЕйБі Банк») та відкликано повноваження визначені пунктами 4, 5, 6 та 8 частини другої статті 37, пунктом 4 частини першої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), делеговані провідному юрисконсульту відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Попачу Івану Миколайовичу, з 20.05.2019.

Детальніше...

Змінено контактний номер телефону в ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну контактного номеру телефону ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Актуальний номер телефону ПАТ «ВіЕйБі Банк»: (044) 200-48-37.

Уповноважена особа Фонду на здійснення ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» Луньо Ілля Вікторович проводить особистий прийом громадян кожного першого і третього четверга з 16:00 до 18:00 за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «ВіЕйБі Банк»: (044) 200-48-37.

Детальніше...

Оголошення про визначення повноважень уповноважених осіб Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 24 квітня 2019 року № 1043 відкликано повноваження ліквідатора ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВіЕйБі Банк»), делеговані провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Луньо І.В., з 02 травня 2019 року.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 952 від 18 квітня 2019 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВіЕйБі Банк»).

Детальніше...

ЧЕРГОВІ 4 УКРУПНЕНІ ПУЛИ ІПОТЕЧНИХ КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Наступного тижня відбудуться торги в рамках третього етапу продажу вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами та забезпеченими іпотекою.

 28 січня – у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони, на яких буде виставлено на продаж чотири пули обсягом понад 100 млн грн кожен.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Це дасть змогу продати пул за ціною, що максимально наближена до реальної вартості активів на ринку.

Детальніше...