ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК"

У зв’язку з закінченням терміну дії тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" (далі - ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК") та з огляду на затверджений планом врегулювання найменш витратний спосіб виведення неплатоспроможного ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" з ринку - ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду коштів за вкладами фізичних осіб, Фонд звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК".

З огляду на необхідність завершення Фондом повного технологічного циклу формування переліку вкладників, які мають право на відшкодування в період ліквідації банку, з 17.03.2015 будуть призупинені виплати коштів вкладникам ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" через відділення п’яти банків.

Водночас, повідомляємо, що виплати коштів вкладникам ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" поновляться не пізніше семи днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, встановленого Національним банком України, і здійснюватимуться вкладникам незалежно від строку завершення дії договору.

Інформацію про дату початку виплат та банк-агент Фонду буде оголошено на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" - www.citycommercebank.com, а також буде опубліковано в газеті "Голос України".

Довідкова інформація за телефоном у Фонді: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК": 38 (044) 207-70-00; 0 800 500 011.