АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

ПІБ уповноваженої особи Андронов Олег Борисович
Термін здійснення ліквідації банку 30.01.2015 - 29.01.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 29.09.2014 - 29.01.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 20 (6024) від 05.02.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Велика Арнаутська, 2 Б, м. Одеса, 65125
Графік прийому вкладників кожної середи з 10:00 до 13:00
Контактний номер телефону банку (048) 722-21-44 (приймальня), (048) 725-04-55 (відділ продажу активів)
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «ПОРТО-ФРАНКО» (далі – АБ «ПОРТО-ФРАНКО») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

З неплатоспроможного банку «Порто-Франко» через суд намагаються вивести нерухомість в центрі Одеси

ПРЕС-РЕЛІЗ

Кредитори неплатоспроможного АБ «ПОРТО-ФРАНКО» можуть втратити шанс на отримання коштів від продажу дорогої нерухомості в центрі Одеси. Це може статись у разі ухвалення судом рішення на користь осіб, які безпідставно претендують на це майно, що зараз перебуває на балансі банку.

Детальніше...

ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ З АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ВИВЕДЕНО ЧЕРЕЗ СХЕМНІ КРЕДИТНІ ОПЕРАЦІЇ КОЛИШНІХ ВЛАСНИКІВ БАНКУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

porto frankoВ процесі ліквідації банку АБ «ПОРТО-ФРАНКО» було встановлено, що реальна (оціночна) вартість активів фінустанови менша за балансову майже у 25 разів. При цьому, недостатність майна банку склала більш, ніж півмільярда гривень.

Як було встановлено уповноваженою особою Фонду гарантування, недостатність майна виникла внаслідок протиправних дій колишніх власників банку, які одночасно були його керівниками. Виведення активів відбувалось за допомогою «схемних» кредитних операцій з рядом пов’язаних компаній з численними ознаками фіктивності. Зокрема, власники використовували й свої фірми.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  прийняла рішення від 14 січня 2019 року № 64 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АБ «ПОРТО-ФРАНКО» строком на один рік з 30 січня 2019 року до 29 січня 2020 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

З 10 квітня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АБ «ПОРТО-ФРАНКО» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ПАТ «ПтБ» та АТ «ПОРТО-ФРАНКО» повністю погасили кредити рефінансування НБУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Минулого року банки, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, погасили заборгованість за кредитами рефінансування НБУ на загальну суму 2,08 млрд грн. Повністю розрахувалися із НБУ упродовж 2017-го два банки – АТ «ПОРТО-ФРАНКО» (позачергове погашення на суму 36,23 млн грн) та ПАТ «ПтБ» (позачергове погашення на суму 248,62 млн грн). На сьогодні цими банками розпочато та триває задоволення вимог кредиторів третьої черги – Фонду гарантування, який у межах гарантованого відшкодування виплатив вкладникам цих банків 5,2 млрд грн.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 18 січня 2018 року № 125 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АБ «ПОРТО-ФРАНКО» строком на один рік з 30 січня 2018 року до 29 січня 2019 року включно.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АБ «ПОРТО-ФРАНКО»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 4774 від 19 жовтня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора АБ «ПОРТО-ФРАНКО».

Детальніше...