ПАТ «ГРІН БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Шкурко Віктор Михайлович
Термін ліквідації банку 23.01.2015 - 22.01.2018
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 15 (6019)  від 29.01.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Воздвиженська, 58, м. Київ, 04071
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Графік прийому вкладників кожної  середи  з 10:00 до 12:00
Контактний номер телефону банку (044) 537-62-88
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ майна ПАТ Банк «Контракт» та ПАТ «Грін Банк» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ "МЕРЕЖА ПУБЛІЧНИХ АУКЦІОНІВ (2)

 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступного майна, що обліковується на балансі ПАТ Банк «Контракт» та ПАТ «Грін Банк»:

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ прав вимоги ПАТ «Грін Банк» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ  «Грін Банк»  .

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «Грін Банк» на електронному торговому майданчику ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ  «Грін Банк» :

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ ПРАВ ВИМОГИ ПАТ «ГРІН БАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВАРНА БІРЖА «ІННЕКС»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступного майна, що обліковується на балансі  ПАТ «Грін Банк»

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ГРІН БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2386 від 08 червня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «ГРІН БАНК».

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ майна ПАТ «Грін Банк» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «ІТ-Контракт»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступного майна, що обліковується на балансі  ПАТ «Грін Банк»:

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «Грін Банк» на електронному торговому майданчику ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ  «Грін Банк».

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «Грін Банк» на електронному торговому майданчику ТОВАРНА БІРЖА «ІННЕКС»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступного майна, що обліковується на балансі  ПАТ «Грін Банк»:

лоту

Найменування майна/ стислий опис майна Початкова ціна/початкова ціна реалізації лоту, грн. (без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)
Q82058b4902

Дебіторська заборгованість по нарахованих доходах за розрахунково –касове обслуговування.

Дебіторська заборгованість за броньовану касову перегородку. Дебіторська заборгованість за послуги з оренди приміщення. Дебіторська заборгованість за сейфи.

На третіх відкритих торгах (аукціоні) 14.06.2017 43 361,17

http://torgi.fg.gov.ua:80/130772

На четвертих відкритих торгах (аукціоні) 30.06.2017 37 941,02
Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів (майна) №1603, 1629 від 18.04.2017р
Організатор відкритих торгів (аукціону)

Товарна біржа «ІННЕКС», код ЄДРПОУ 32388652, адреса:  03040, м. Київ, проспект Голосіївський, буд. 70, к.1103, т. (044)228-58-51(54),  працює щоденно, крім вихідних та святкових,  з 09.00 год. до 18.00 год., у п’ятницю – до 17.00 год., https://market.comminnex.com/,

ел. адреса: ce@innex-group.com.

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів)

http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale  

Учасники торгів Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5% від початкової ціни продажу лота.
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.
Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок  організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:  http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale
Крок аукціону Крок аукціону – не менше 1% від початкової вартості лотів
Порядок ознайомлення з майном Ознайомитись з майном можна м.Київ,вул.Прорізна 8
Контактна особа банку з питань ознайомлення з майном

ПАТ «Грін Банк», м. Київ, вул. Прорізна 8,офіс 417, тел. (067) 456-35-28

Мамчур Наталія Петрівна  greenbank2015@ukr.net

Дата проведення відкритих торгів (аукціону)

   Треті  відкриті   торги (акуціон)         – 14.06.2017

 Четверті відкриті   торги (акуціон)   – 30.06.2017

Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

Дата початку прийняття, кінцевий термін прийняття заяв

   Треті  відкриті   торги (акуціон)         – до 20:00 год. 13.06.2017

 Четверті відкриті   торги (акуціон)   – до 20:00 год. 29.06.2017

 

Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону www.prozorro.sale
Кінцева дата сплати гарантійного внеску

 

 Треті  відкриті   торги (акуціон)         – до 19:00 год. 13.06.2017

 Четверті відкриті   торги (акуціон)   – до 19:00 год. 29.06.2017

Гарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь/прийняття закритих цінових пропозицій.

Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній.

Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.

Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон).

На продаж виставлено кредити фізичних осіб ПАТ «Грін банк», у забезпечення за якими передано квартири та земельну ділянку на Київщині

ПРЕС-РЕЛІЗ

6 червня у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони з продажу прав вимоги за кредитами фізичних осіб ПАТ «Грін банк».

Детальніше...