ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Шевченко Андрій Миколайович
Термін здійснення ліквідації банку 24.12.2014 - 23.12.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 03.09.2014 - 23.12.2014  
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 251 (6001)  від 27.12.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. П. Сагайдачного, 17, м. Київ, 04070
Графік прийому вкладників кожного  четверга з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 207-45-75
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

23 грудня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКТИВ-БАНК» (далі - ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК») було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКТИВ-БАНК» (далі - ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «АКТИВ-БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  прийняла рішення від 03 грудня 2018 року № 3234 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» строком на один рік з 24 грудня 2018 року до 23 грудня 2019 року включно.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

З 25 червня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) продовжує відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 07 грудня 2017 року № 5315 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» строком на один рік до 23 грудня 2018 року включно.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну місцезнаходження ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК».

Місцезнаходження неплатоспроможного банку та уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. П. Сагайдачного, 17, м. Київ, 04070.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2226 від 31 травня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК».

Детальніше...

Продовжено ліквідацію АТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 08 грудня 2016 р. № 2700 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації АТ «КБ «АКТИВ-БАНК» на один рік до 23 грудня 2017 року включно.

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» проводить особистий прийом громадян кожного робочого четверга з 16:00 до 18:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»: (044) 207-45-75.

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» через установи інших банків.

Детальніше...