ПАТ «ТЕРРА БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Ірклієнко Юрій Петрович
Термін здійснення ліквідації банку 24.12.2014 - 06.12.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 22.08.2014 - 22.12.2014
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 251 (6001)  від 27.12.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112
Графік прийому вкладників кожної середи з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 321-10-02
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ТЕРРА БАНК»

З 30 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ТЕРРА БАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Оголошення про продовження строку ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 05 листопада 2018 року № 2955 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» строком на один рік з 07 грудня 2018 року до 06 грудня 2019 року включно.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ТЕРРА БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 11 грудня 2017 року № 5335 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» строком на один рік до 06 грудня 2018 року включно.

Детальніше...

Активи з «ТЕРРА Банку» виводились через «схемне» кредитування, придбання «сміттєвих» цінних паперів та коррахунки у Meinl Bank

ПРЕС-РЕЛІЗ

Terra 1Активи ПАТ «ТЕРРА Банк», напередодні запровадження тимчасової адміністрації, були виведені через «схемне» кредитування юридичних осіб, які пов’язані з власниками банку (Циплаков Р.П., Клименко С.Д.), придбання «сміттєвих» цінних паперів (під час діяльності БАНКУ, коли власником був Циплаков Р.П.) та через операції з Meinl Bank Aktiengesellschaft (Австрія).

Детальніше...

Кредити із потужностями заводу з виробництва машин та устаткування спеціального призначення у заставі банку – виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 липня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами, що перебувають на балансі ПАТ «ТЕРРА БАНК», та у забезпечення за якими передано потужності заводу з виробництва машин та устаткування спеціального призначення. Початкова ціна реалізації – 6 205 752,41 грн.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «ТЕРРА БАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 22 грудня 2016 р. № 2902 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» на один рік до 23 грудня 2017 року включно.

Детальніше...

Фонд просить ринок визначити ціну кредитів, у забезпечення яких передано обладнання для виробництва металевих баків та контейнерів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитами юридичної особи, що вважається одним із лідерів з виробництва нестандартизованого устаткування для хімічної, металургійної, газової, нафтової, харчової та фармацевтичної промисловостей. Активи перебувають на балансі ПАТ «ТЕРРА БАНК». У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Детальніше...

На продаж виставлено приватні будинки у передмісті Києва, що належать «Терра Банк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж об’єкти нерухомості у передмісті Києва, що перебувають на балансі ПАТ «Терра Банк». Серед лотів – нові приватні будинки, розташовані за кількадесят кілометрів від центру столиці, у смт. Козин, Обухівського району. 

Детальніше...