ПАТ «ТЕРРА БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Ірклієнко Юрій Петрович
Термін здійснення ліквідації банку 24.12.2014 - 06.12.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 22.08.2014 - 22.12.2014
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 251 (6001)  від 27.12.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112
Графік прийому вкладників кожної середи з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 321-10-02
Продаж активів банку Детальніше

До уваги кредиторів ПАТ «ТЕРРА БАНК», включених до другої черги!

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 437 від 25 лютого 2019 року ПАТ «ТЕРРА БАНК» було здійснено задоволення вимог 1 кредитора, що включений до другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ТЕРРА БАНК» (заборгованість щодо виплати заробітної плати працівникам банку, що виникла до прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку) шляхом перерахування коштів на депозит Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Назарчук Оксани Миколаївни (свідоцтво Міністерства юстиції України на право заняття нотаріальною діяльністю № 6767 від 30.01.2018).

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ТЕРРА БАНК»

З 30 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ТЕРРА БАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Оголошення про продовження строку ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 05 листопада 2018 року № 2955 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» строком на один рік з 07 грудня 2018 року до 06 грудня 2019 року включно.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ТЕРРА БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 11 грудня 2017 року № 5335 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» строком на один рік до 06 грудня 2018 року включно.

Детальніше...

Активи з «ТЕРРА Банку» виводились через «схемне» кредитування, придбання «сміттєвих» цінних паперів та коррахунки у Meinl Bank

ПРЕС-РЕЛІЗ

Terra 1Активи ПАТ «ТЕРРА Банк», напередодні запровадження тимчасової адміністрації, були виведені через «схемне» кредитування юридичних осіб, які пов’язані з власниками банку (Циплаков Р.П., Клименко С.Д.), придбання «сміттєвих» цінних паперів (під час діяльності БАНКУ, коли власником був Циплаков Р.П.) та через операції з Meinl Bank Aktiengesellschaft (Австрія).

Детальніше...

Кредити із потужностями заводу з виробництва машин та устаткування спеціального призначення у заставі банку – виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 липня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами, що перебувають на балансі ПАТ «ТЕРРА БАНК», та у забезпечення за якими передано потужності заводу з виробництва машин та устаткування спеціального призначення. Початкова ціна реалізації – 6 205 752,41 грн.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «ТЕРРА БАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 22 грудня 2016 р. № 2902 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «ТЕРРА БАНК» на один рік до 23 грудня 2017 року включно.

Детальніше...

Фонд просить ринок визначити ціну кредитів, у забезпечення яких передано обладнання для виробництва металевих баків та контейнерів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитами юридичної особи, що вважається одним із лідерів з виробництва нестандартизованого устаткування для хімічної, металургійної, газової, нафтової, харчової та фармацевтичної промисловостей. Активи перебувають на балансі ПАТ «ТЕРРА БАНК». У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Детальніше...