АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Савельєва Анна Миколаївна
Термін здійснення ліквідації банку 18.11.2014 - 17.11.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 17.07.2014 - 17.11.2014
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 226 (5976) від 22.11.2014
Адреса для листування та прийому громадян вул. Прорізна, буд. 8, м. Київ, 01601
Графік прийому вкладників кожної  середи з 15:00 до 18:00 
Контактний номер телефону банку (044) 390-02-63
Продаж активів банку Детальніше

Ліквідацію АТ «ЄВРОГАЗБАНК» завершено

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) 11 грудня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №10691110087028819 про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі - АТ «ЄВРОГАЗБАНК») як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Детальніше...

До уваги клієнтів АТ «ЄВРОГАЗБАНК»!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) повідомляє про зміну номерів телефонів в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі – АТ «ЄВРОГАЗБАНК»), адреси для листування та прийому громадян.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

14 листопада 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «ЄВРОГАЗБАНК» було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі – АТ «ЄВРОГАЗБАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Оголошення про продовження строку ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

На підставі частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 05 листопада 2018 року № 2960 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК» строком на один рік з 18 листопада 2018 року до 17 листопада 2019 року включно.

Детальніше...

До уваги вкладників АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) звертає увагу вкладників АТ «ЄВРОГАЗБАНК» на те, що з у зв’язку з перейменуванням у м. Києві Московського проспекту на проспект Степана Бандери місцезнаходження АТ «ЄВРОГАЗБАНК», адреса для листування і прийому громадян є наступною: пр-т Степана Бандери, 16, м. Київ, 04073.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

З 29 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1136 від 19 квітня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

Детальніше...

У рамках процедури банкрутства ринку «Жуляни» на продаж виставляється комерційна нерухомість у Києві

ПРЕС-РЕЛІЗ

У рамках процедури банкрутства ринку «Жуляни» на продаж виставляється нерухомість на вулиці Молодогвардійській, будинок 32, м.Київ. Реалізовуватимуться готельно-офісний та торгівельно-розважальний комплекс загальною площею 18,67 тис. кв. м., групи приміщень загальною площею 236,3 кв. м., нежилий  будинок площею 1165,10 кв. м.).

Детальніше...