АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Савельєва Анна Миколаївна
Термін здійснення ліквідації банку 18.11.2014 - 17.11.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 17.07.2014 - 17.11.2014
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 226 (5976) від 22.11.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування проспект С.Бандери, 16, м. Київ, 04073
Графік прийому вкладників кожної  середи з 15:00 до 18:00 
Контактний номер телефону банку (044) 536-92-10
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі – АТ «ЄВРОГАЗБАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Оголошення про продовження строку ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

На підставі частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 05 листопада 2018 року № 2960 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК» строком на один рік з 18 листопада 2018 року до 17 листопада 2019 року включно.

Детальніше...

До уваги вкладників АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) звертає увагу вкладників АТ «ЄВРОГАЗБАНК» на те, що з у зв’язку з перейменуванням у м. Києві Московського проспекту на проспект Степана Бандери місцезнаходження АТ «ЄВРОГАЗБАНК», адреса для листування і прийому громадян є наступною: пр-т Степана Бандери, 16, м. Київ, 04073.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

З 29 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1136 від 19 квітня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

Детальніше...

У рамках процедури банкрутства ринку «Жуляни» на продаж виставляється комерційна нерухомість у Києві

ПРЕС-РЕЛІЗ

У рамках процедури банкрутства ринку «Жуляни» на продаж виставляється нерухомість на вулиці Молодогвардійській, будинок 32, м.Київ. Реалізовуватимуться готельно-офісний та торгівельно-розважальний комплекс загальною площею 18,67 тис. кв. м., групи приміщень загальною площею 236,3 кв. м., нежилий  будинок площею 1165,10 кв. м.).

Детальніше...

Фонд гарантування намагається не допустити продаж майна та застави АТ «ЄВРОГАЗБАНК» за заниженою ціною у рамках процедури банкрутства позичальників

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб намагається не допустити продаж майна та забезпечення за кредитами АТ «ЄВРОГАЗБАНК» за заниженою ціною у рамках процедури банкрутства позичальників. Мова йде про нерухомість позичальника ТОВ «Оптово-роздрібний ринок «Жуляни» (готельно-офісний та торгівельно-розважальний комплекс площею 18667,00 кв.м. в Києві на вул. Молодогвардійській, 32 та нежитлові приміщення) та санаторій «Женева» у Трускавці (поручитель за кредитом ТОВ «Трускавецьінвест»), які виступають забезпеченням за виданими «Єврогазбанком» кредитами.

Детальніше...

Фонд гарантування планує передати в оренду торгові приміщення у столичному ТК «Олімпійський»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Evrogazbank assets 1Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір передати в оренду торгові приміщення, загальною площею 639,9 м2, у ТК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ». Нерухомість знаходиться у центральній частині Києва та перебуває на балансі АТ «ЄВРОГАЗБАНК». Орієнтовний строк дії договору оренди – до 16 листопада 2018 року з можливістю подальшої пролонгації.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 02 листопада 2017 року № 4915 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК» строком на один рік до 17 листопада 2018 року включно.

Детальніше...