ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Ліквідація ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» здійснюється Фондом безпосередньо
Термін здійснення ліквідації банку 26.09.2014 - 25.09.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 26.05.2014 - 25.09.2014 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 188 (5938) від 01.10.2014
Адреса для листування та прийому громадян вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Контактний номер телефону банку (044) 333-36-55, 0-800-308-108
Продаж активів банку Детальніше

Спільні зусилля Генеральної прокуратури України і Фонду гарантування вкладів дали довгоочікувані результати! Вручено перші підозри

ПРЕС-РЕЛІЗ

Після багаторічних зусиль з повернення активів, виведених з неплатоспроможних банків, Фонд гарантування вкладів здобув потужного партнера у цій боротьбі. У Генеральній прокуратурі України створено Департамент нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, який, зокрема, опікуватиметься справами, пов’язаними з виведенням коштів з банків.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

19 вересня 2019 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПІВДЕНКОМБАНК» як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Оголошення про визначення повноважень ліквідатора ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 13 червня 2019 року №1508 відкликано з 18 червня 2019 року повноваження ліквідатора ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», делеговані Костенку Ігорю Івановичу рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 16 квітня 2018 року № 1083 «Про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» та продовжені рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 17 вересня 2018 року №2546 «Про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» та делегування повноважень ліквідатора».

Детальніше...

Від банку-старожилу до фінансової діри: схеми виведення активів з ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

На момент запровадження у 2014 році тимчасової адміністрації в ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», зареєстрованому ще в 1990 році, балансова вартість його активів складала близько 7,7 млрд грн, а оціночна виявилася лише на рівні 0,5 млрд грн (6% від балансової). Із загальної суми кредиторських вимог банку, яка складає 3,2 млрд грн, 1,9 млрд грн – виплачене ФГВФО відшкодування вкладникам в межах гарантованої суми. «В структурі кредиторських вимог частка гарантованих виплат складає близько 60%. Це свідчить про те, що основним джерелом надходження грошей в «Південкомбанк» були вклади фізичних осіб. Для порівняння в АТ «ДЕЛЬТА БАНК» цей показник був на рівні 30%», - пояснила директор департаменту управління активами ФГВФО Ольга Білай в радіоефірі «Голос Столиці».

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 17 вересня 2018 року № 2546 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» строком на один рік з 26 вересня 2018 року до 25 вересня 2019 року включно.

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє, що  з 20 квітня 2018 року місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПІВДЕНКОМБАНК» (далі – ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»), адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1083 від 16 квітня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК».

Детальніше...

ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» видав інсайдерських кредитів на 4 мільярди гривень

ПРЕС-РЕЛІЗ

PIVDENKOMBANK 1Ліквідні активи ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» до запровадження тимчасової адміністрації були виведені через «схемне» кредитування юридичних осіб, пов’язаних із власником банку, придбання «сміттєвих» цінних паперів та через операції з банком «Meinl Bank Aktiengesellschaft» (Австрія). Щодо виявлених схем уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації/ліквідації банку було направлено ряд заяв у правоохоронні органи про вчинення злочинів власником та посадовими особами банку, а також керівниками пов’язаних комерційних структур-позичальників банку. Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Детальніше...