ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Славкіна Марина Анатоліївна
Термін здійснення ліквідації банку 26.09.2014 - 25.09.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 26.05.2014 - 25.09.2014 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 188 (5938) від 01.10.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Харківське Шосе, 49, м. Київ, 02096
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00 за адресою: вул. Георгія Тороповського, буд. 18, м. Київ, 02100
Контактний номер телефону банку (044) 207-90-80
Продаж активів банку Детальніше

ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» видав інсайдерських кредитів на 4 мільярди гривень

ПРЕС-РЕЛІЗ

PIVDENKOMBANK 1Ліквідні активи ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» до запровадження тимчасової адміністрації були виведені через «схемне» кредитування юридичних осіб, пов’язаних із власником банку, придбання «сміттєвих» цінних паперів та через операції з банком «Meinl Bank Aktiengesellschaft» (Австрія). Щодо виявлених схем уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації/ліквідації банку було направлено ряд заяв у правоохоронні органи про вчинення злочинів власником та посадовими особами банку, а також керівниками пов’язаних комерційних структур-позичальників банку. Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 17 серпня 2017 р. № 3621 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «ПІВДЕНКОМБАНК» на один рік до 25 вересня 2018 року включно.

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» на електронному торговому майданчику ТОВ «ТАБ ЮА»

 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Детальніше...

Змінено місцезнаходження ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну місцезнаходження ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» та адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б (Літ Б), 2 поверх, офіс 274б, м. Київ, 02002.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 29 серпня 2016 р. № 1651 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» на один рік до 26 вересня 2017 року включно.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗМІНУ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПІВДЕНКОМБАНК» (далі – ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»).

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості  в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» через установи інших банків.

Детальніше...

ФГВФО виставляє на продаж комерційну нерухомість «Південкомбанку»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж нерухоме майно неплатоспроможного ПАТ КБ "Південкомбанк".

На аукціоні реалізовуватиметься трьохповерхове нежитлове офісне приміщення, загальною площею 1 253,0 кв. м., яке знаходиться за адресою : Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Революційна, буд. 4. До будинку підведені вода, центральне опалення, електрика, каналізація, встановлені  металопластикові вікна та двері.

Детальніше...